Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Następny poranek – Engadget

Podczas gdy my nadal czekamy na wiadomości na temat Pierwszy lot testowy helikoptera marsjańskiegoElon Musk i SpaceX zakończyli tydzień wielką wygraną, Rejestracja umowy z NASA na wykorzystanie statku kosmicznego jako jednostki desantowej dla programu księżycowego Artemis. Firma wygrała (Który nawiązał współpracę z głównymi graczami kosmicznymi, takimi jak Lockheed Martin) i wykonawcą obrony Dynetics, aby go zabezpieczyć .

Statek kosmiczny SpaceX

Wciąż istnieją przeszkody finansowe dla NASA, aby wyjaśnić, czy planuje latać zgodnie z planem, ale te misje w najlepszym przypadku wciąż są odległe. W najbliższej przyszłości we wtorek zaplanowano wydarzenie Spring Loaded firmy Apple Chris Velazco przypomina o plotkach, które musisz poznać, zanim zaczniesz. Nowe iPady i iMac wydają się bezpiecznymi zakładami, ale za kilka dni zobaczymy, czy będą jakieś duże niespodzianki.

Richarda Lawlera

Para głośników Sonos Five za 500 USD sprawdzi się dla audiofilów, ale są tańsze opcje.

Studio Echo

Studio Echo

Wraz z eksplozją rynku wady posiadania urządzenia, które zawsze słucha słowa przebudzenia, stają się coraz bardziej widoczne. Mogą zostać aktywowane nieumyślnie, a nagrania prywatne są odsyłane do jednorodnych firm w celu analizy. Nawet w najlepszych czasach udostępnienie większej ilości danych osobowych firmie Amazon, Apple i Google może być decyzją wątpliwą. Jednak wszystkie te firmy ułatwiły zarządzanie sposobem wykorzystania danych – możesz zrezygnować z osób przeglądających niektóre zapytania głosowe, a zarządzanie i usuwanie historii za pomocą kilku asystentów cyfrowych jest znacznie mniej skomplikowane.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nigdy nie było lepszego czasu na posiadanie inteligentnego głośnika, zwłaszcza jeśli jesteś fanem muzyki. Mimo wszystkich zalet oryginalne urządzenia Amazon Echo i Google Home nie wyglądają dobrze. Z drugiej strony Sonos stworzył głośniki, które są podłączone do WiFi, ale brakuje im jakiejkolwiek inteligencji, którą kontroluje dźwięk.

READ  Musk pokazuje, jak planują zbierać super ciężkie dopalacze

Wszystko to się teraz zmieniło. Sonos obejmuje zarówno obsługę Alexa, jak i Asystenta Google w najnowszych głośnikach. W międzyczasie Google i Amazon dokonały ogromnej poprawy jakości dźwięku dzięki nowoczesnym głośnikom. Nawet niższe modele, takie jak Echo Dot i Nest Mini, wyglądają znacznie lepiej niż poprzednie iteracje. Wraz ze wzrostem popularności tych głośników, dostępnych jest więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej. Nathan Ingraham może wskazać najlepsze opcje w różnych przedziałach cenowych i do różnych zastosowań.
Czytaj.

20 USD zniżki na Nest Audio od Google i nie tylko.

Inteligentny głośnik Nest

Inteligentny głośnik Nest

W tym tygodniu pojawiło się mnóstwo okazji na nowe gadżety, w tym Echo Show 10 od Amazon i Google Nest Hub. Ten pierwszy spadł do zupełnie nowego niskiego poziomu Podczas gdy ten ostatni jest nadal 20 procent w różnych sprzedawcach, takich jak I . AirPods Pro są teraz tańsze o ponad 50 USD Tylko członkowie Amazon Prime mogą wyłączyć Fire TV Stick Lite .

Oto najlepsze oferty tygodnia, które nadal możesz zdobyć dzisiaj, i pamiętaj, aby ich przestrzegać Więcej informacji na Twitterze.
Czytaj.

NVIDIA stawia na ARM, pojawia się Surface Laptop 4

Logo Engadget Podcast

Logo Engadget Podcast

W tym tygodniu rozmawiały Cherlynn i Devindra . Okazuje się, że układy ARM będą znacznie większym interesem dla firmy NVIDIA! Dyskutują również o tym, co zostało niedawno ogłoszone I Microsoft . Spędziliśmy trochę czasu z Cherlynn .

słuchać I I I lub .
Czytaj.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić.

OLED R.

OLED R.

Dwa lata po debiucie na targach CES telewizor LG OLED R jest wreszcie dostępny w Stanach Zjednoczonych – a przynajmniej jest teraz dostępny przycisk zapytania o zakup na stronie produktu OLED R dla mieszkańców USA. Na stronie nie ma wzmianki o cenach w USA, ale w Korei Południowej kosztuje to 100 milionów KRW. Przy obecnym kursie wymiany jest to około 89 000 USD.
Czytaj.

READ  Badania pokazują, że najzimniejsze lasy Ziemi przesuwają się na północ wraz ze zmianami klimatu

Nowy skrót ułatwia poprawę wyników wyszukiwania.

Nowy skrót wyszukiwania Google pomaga przyspieszyć proces wyszukiwania. Teraz, gdy jesteś na stronie wyników, możesz po prostu nacisnąć „/”, aby rozwinąć pole wyszukiwania i dodać więcej słów lub modyfikatorów. Ta funkcja łączy się ze skrótem dostępności karty, który wyróżnia łącza, dzięki czemu można otwierać witryny internetowe bez konieczności używania myszy lub gładzika.
Czytaj.

Po raz kolejny ASUS oferuje dużo mocy w przystępnej cenie.

ASUS Zephyrus G15

ASUS Zephyrus G15

Według Devindry Hardawar „Zephyrus G15 ma praktycznie wszystko, czego potrzebuję od potężnego laptopa do gier, bez rozbijania banku. Jest stosunkowo lekki, wytrzymały i znacznie tańszy niż inne notebooki klasy premium”.

Zephyrus G15 jest obecnie włączony Z RTX 3060 i 16 GB pamięci RAM, nie jest tak źle, biorąc pod uwagę, że nadal ma Ryzen 9 i szybki ekran 1440p. Nasza jednostka recenzująca Z RTX 3080 Max-Q i 32 GB pamięci RAM.
Czytaj.

Ale czekaj, jest więcej …