Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Natalie Portman wyciąga szpilkę z Dni Porzucenia w Sydney

Natalie Portman wyciągnęła wtyczkę i upuściła swój kolejny film na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć „z nieoczekiwanych powodów osobistych”.

Nagrodzona Oscarem aktorka, która od końca zeszłego roku mieszka w Sydney, zostaje podpisana do produkcji i aktorstwa dni porzuceniaFilmowanie miało rozpocząć się w Fox Studios w zeszłym tygodniu.

HBO powiedział w oświadczeniu, że produkcja nie będzie teraz kontynuowana.

„Z nieoczekiwanych powodów osobistych Natalie Portman zrezygnowała z Dni Porzucenia HBO Films przed rozpoczęciem zdjęć. Niestety, produkcja nie posunie się do przodu” – powiedział HBO w oświadczeniu. Hollywoodzki reporter.

“Bardzo nam przykro, że nie będziemy w stanie pokazać tej pięknej historii na ekranie z naszym utalentowanym scenarzystą/reżyserem i obsadą. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszej obsady, producentów i ekipy za całą ich pasję i ciężką pracę.”

Związane z: Cętkowany Natalie Portman w barze w Sydney

Film był w fazie przedprodukcyjnej od kwietnia i otrzymał od rządu federalnego dotację w wysokości 3,4 miliona dolarów, która od tego czasu została wycofana.

dni rezygnacji Oparta jest na powieści z 2002 roku o tym samym tytule, po tym, jak kobieta o imieniu Tess (Portman) porzuca swoje marzenia o stabilnym życiu domowym i zostaje z kolei porzucona przez męża.

40-letnia Portman jest w Australii ze swoją rodziną od września podczas kręcenia kolejnego filmu Marvela, Thor: Miłość i grzmot, z udziałem Chrisa Hemswortha, Chrisa Pratta i Matta Damona.

Ta izraelsko-amerykańska aktorka regularnie cieszy się wyluzowanym stylem życia, w tym na plaży Bondi, w Górach Błękitnych i pubie w Sydney, a także w Pierś Russella Crowe’a podczas meczu Rugby South Sydney Rabbit w marcu.

Związane z: Matt Damon zatrzymuje się na kawę w małym miasteczku w Nowej Południowej Walii

Chociaż Portman miał planować kupić dom w Sydney ze swoim mężem Benjaminem Millepied, uważa się, że wycofała się z niego dni rezygnacji Może zobaczy jej przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

READ  Justin Theroux, Melissa George, Neil Crosse i nie tylko - Deadline