Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Netflix podobno chce wejść do branży gier wideo

Mówi się, że Netflix chce rozszerzyć swoją działalność na branżę gier wideo dzięki nowej usłudze na wzór Apple Arcade.

To Według informacji, Co wskazuje, że „Netflix chce powołać dyrektora, który będzie nadzorował ekspansję gier wideo, co jest oznaką wzmożonych wysiłków, aby wyjść poza tradycyjną rozrywkę filmową, według osób zaznajomionych z sytuacją”.

Z raportu dalej wynika, że ​​nadawca jest zainteresowany uruchomieniem gier z abonamentem w formie „pakietu”, podobnego do Apple Arcade.

Rzecznik Netflix powiedział, że firma jest „podekscytowana”, aby zrobić „więcej z interaktywną rozrywką”.

„Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści” – powiedział rzecznik Polygon. „Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę – od seriali po filmy dokumentalne, filmy, startery w języku lokalnym i programy telewizyjne typu reality show.

Członkowie lubią też dzielić się bezpośrednio swoimi historiami – poprzez interaktywne programy, takie jak Bandersnatch i You v. Wild, lub gry oparte na Stranger Things, La Casa de Papel i To All the Boys.

„Dlatego nie możemy się doczekać, aby zrobić więcej z interaktywną rozrywką”.

To nie będzie pierwsze wejście Netflix do gier wideo. Firma wcześniej była gospodarzem wielu interaktywnych programów przygodowych, takich jak Black Mirror: Bandersnatch, a nawet wydała własne gry wideo oparte na IP Stranger Things.

Gigant telewizyjny wyprodukował również dziesiątki adaptacji gier wideo na przestrzeni lat, w szczególności Wiedźmin, Jeż Sonic i film Resident Evil.

READ  Rozszerzalna bateria zasilana potem