Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kolorowy iMac firmy Apple przypomina komputery stacjonarne

Chociaż rok 2021 nie ogłosę „rokiem pulpitu”, myślę, że warto rozważyć użycie desktopa, jeśli regularnie pracujesz w domu. Gdyby Twoje miejsce pracy jest wystarczająco poinformowane, aby dać Ci wybór Na komputerze, który chcesz mieć w domu, iMac to doskonały wybór.

Ładowanie

Rok temu przyniosłem do domu laptopa do pracy, o którym myślałem, że będzie kilka tygodni poza biurem. Czasami pracowałem przy biurku, ale jeśli mam być szczery, to głównie na sofie lub w łóżku. Jednak wraz z kontynuacją wyłączenia, stworzenie dedykowanego miejsca do pracy w moim domu stało się koniecznością; Miejsce, do którego mogę wejść do pracy i wyjść po zakończeniu dnia pracy.

Wybrałem Maca Mini z 32-calowym wyświetlaczem Dell firmy Ultrasharp, co jest świetną konfiguracją, ale iMac jest prostszą opcją, jeśli weźmiesz pod uwagę świetny wyświetlacz, klawiaturę i gładzik. Chociaż ekran jest mniejszy, iMac jest o wiele ładniejszym przedmiotem w domu, gdy nie jest używany.

Jeśli w zeszłym roku Twoja praca w domowym „biurze” zajmowała połowę stołu w jadalni lub na kolanach na sofie, przejście na pulpit zdziałałoby cuda dla pleców, oczu i równowagi w życiu zawodowym. Komputer iMac 2021 jest bardzo cienki i kompaktowy, z łatwością zmieści się w przestrzeni, którą obecnie upchnąłem w laptopie, a także świetnie wygląda.

READ  Ogromne zawieszenie GTA Mod z powodu „rosnącej wrogości”