Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Netflix produkuje dokument o sprawie porwania Dennisa Hoskinsa

Netflix produkuje dokument o sprawie porwania Dennisa Hoskinsa

To był przypadek, który sprawił, że ludzie na całym świecie drapali się po głowie i zadawali to pytanie; Ona jest prawdziwą Denise Hoskins Dziewczyna zniknęła?

23 marca 2015 r. pani Hoskins zniknęła ze swojego domu w Kalifornii, który dzieliła ze swoim chłopakiem Aaronem Quinnem, a dwa dni później w tajemniczy sposób pojawiła się w swoim rodzinnym mieście.

Quinn zadzwonił na policję dzień po zniknięciu swojej partnerki, twierdząc, że do ich domu wtargnął mężczyzna ubrany w piankę z migającymi światłami i uzbrojony w paralizator, odurzył go narkotykami i zmusił panią Hoskins do związania go, a następnie ją uprowadził.

Wysłano okup w wysokości 11 000 dolarów, a kiedy dwa dni później przybyła do Orange Country, nic jej się nie stało i przez noc niosła walizkę.

Okoliczności sprawy sprawiły, że policji trudno uwierzyć, że doszło do porwania. Zamiast tego upierali się, że to mistyfikacja ze strony pary. To skłoniło wszystkich do wskazania ich w prawdziwym życiu Dziewczyna zniknęła Para na podstawie książki Gillian Flynn z 2012 roku.

Ale to, co faktycznie się wydarzyło, było jeszcze dziwniejsze, a sprawę ponownie nagłośniono dzięki dokumentowi Netflix pt Amerykański koszmarktóry zostanie pokazany 17 stycznia.

Kiedy Quinn zadzwonił na policję, poproszono go o wyjaśnienie, co wydarzyło się tamtej nocy. Policja mu nie uwierzyła. Zamiast tego myśleli, że ma to coś wspólnego z krótkim zniknięciem jego dziewczyny. Miesiąc temu pani Hoskins odkryła w jego telefonie SMS-y z byłą narzeczoną, która planowała wrócić do siebie.

Według doniesień 22 marca pani Hoskins udała się do domu Quinna, aby omówić ich związek oraz to, czy warto go kontynuować. Wiadomości ABC 7. Jego była narzeczona niedawno wyprowadziła się ze swoimi rzeczami.

Po wielogodzinnych rozmowach oboje położyli się spać o północy, kiedy Quinn stwierdził, że obudzili się o 3 nad ranem.

READ  Koronacja króla Karola: Książę Harry zostaje w Londynie na mniej niż 24 godziny

„To jest kradzież” – rozległ się głos. Kiedy porywacz zabrał panią Hoskins, włożył ją do bagażnika samochodu jej chłopaka i odjechał.

W dniu powrotu pani Hoskins do domu rzecznik policji w Vallejo, Kenny Park, powiedział: „To była niewiarygodna historia. Początkowo trudno nam było w to uwierzyć, a po dalszym dochodzeniu nie byliśmy w stanie uzasadnić żadnej z rzeczy, które mówił. ” „.

Oskarżyli parę o sfabrykowanie oszustwa, choć zapewniali o swojej niewinności. Dzień po znalezieniu pani Hoskins ktoś zadzwonił Kronika San FranciscoTwierdzi, że jest porywaczem, zdenerwowany tym zwodniczym twierdzeniem. Istnieją nawet zdjęcia miejsca, w którym była przetrzymywana.

Jednak w końcu aresztowano mężczyznę w związku z straszliwą zbrodnią, podczas której pani Hoskins została porwana, odurzona narkotykami i wykorzystana na tle seksualnym, po tym jak próbowała dokonać kolejnego napadu i zostawiła jego telefon.

Pozwoliło to policji stwierdzić, że mężczyzna nazwiskiem Matthew Muller porwał panią Hoskins i aresztował ją trzy miesiące później, zanim przyznał się do zbrodni w 2016 roku.

Zgodnie z dokumentami sądowymi pan Mueller założył czarne okulary do pływania na oczy pani Hoskins i pana Quinna oraz słuchawki na uszy, aby odtworzyć nagrane ostrzeżenie, że twarz pani Hoskins zostanie skaleczona lub może zostać porażona prądem elektrycznym, jeśli zrobił to. Nie przestrzegaj.

Uważa się, że Muller chciał również, aby jego ofiary uwierzyły, że ma wspólników, i nagrał komputerowo szepczące osoby.

Agencja prasowa Doniesiono wówczas, że pan Mueller przetrzymywał panią Hoskins jako zakładniczkę w South Lake Tahoe w Kalifornii i wysłał e-mail do reportera gazety z nagraniem głosu pani Hoskins, aby udowodnić, że żyje.

Według prokuratorów inny e-mail zawierał zdjęcia przedmiotów użytych podczas porwania, w tym pomalowany na czarno pistolet na wodę, latarkę i długopis laserowy.

Ostatecznie został skazany na 40 lat więzienia po przyznaniu się do porwania, ale od tamtej pory życie pani Hoskins i pana Quinna nie było już takie samo.

READ  Polski reżyser pokazuje zmagania ukraińskich ewakuatorów w TIFF - Entertainment

W sądzie płacząca pani Hoskins powiedziała porywaczowi: „Potraktowałeś mnie jak przedmiot, zabawkę, zwierzę.

„Nadal śnią mi się koszmary każdej nocy. Sen nie jest dla mnie odpoczynkiem. To zachęta”.

Od tego czasu pani Hoskins złożyła pozew przeciwko policji w Vallejo, otrzymując ugodę w wysokości 3,2 miliona dolarów. Minęło sześć lat, zanim policja przeprosiła za swoje czyny.

Para pozostała silna, nawet pobrała się w 2018 roku, zanim powitała córkę Olivię pięć lat po tym, jak para przeszła przez tę straszliwą próbę.

„Możesz przejść przez jakąkolwiek traumę, która pozostawi cię zdruzgotaną i w miejscu, w którym po prostu pomyślisz: «Nie da się od tego ruszyć dalej». Co mam dalej robić?” – powiedziała pani Hoskins. Wiadomości ABC 7.

„Myślę, że mamy tego przykład. Jest nadzieja. Może to zająć trochę czasu i może wymagać dużo ciężkiej pracy, ale jest nadzieja”.

Przeczytaj powiązane tematy:Netflixa