Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niedrogie słuchawki o doskonałej jakości dźwięku

Najnowsze słuchawki douszne Sennheisera mają oferować produkt, który wyróżnia się wszystkimi funkcjami, ale przede wszystkim jakością dźwięku, w przystępnej cenie. Czy tak jest w przypadku Sennheiser CX True Wireless?

Rozpakowywanie

W pudełku powita Cię dość prosta konstrukcja, która zawiera instrukcję obsługi, kartę z kodem QR (aby łatwo pobrać wspierającą aplikację Sennheiser Smart Control), trzy zestawy końcówek dousznych (duże, małe i bardzo małe) i kabel do ładowania USB na USB-C oraz oczywiście słuchawki CX True Wireless w pudełku.

Związane z: Nowy konkurent telefoniczny Samsung i Apple

Moje pierwsze wrażenia z obudowy głośnika były takie, że był bardzo mały i mógł zmieścić się w kieszeni. Nie sprawia wrażenia premium, jest wykonany z lekkiego plastiku, ale to zwiększa jego przenośność. Po otwarciu etui ładujące odsłania mniejsze wkładki douszne, które wyglądają naprawdę stylowo.

Gdy po raz pierwszy włożyłem je do uszu, jednym dotknięciem idealnie pasowały do ​​wstępnie zainstalowanych końcówek dousznych i były niesamowicie wygodne. Chociaż nie mieści się w moim uchu, jest bardzo niski i łatwy w użyciu.

funkcje

Po umieszczeniu słuchawek w uszach usłyszysz „graj”. Płaska powierzchnia każdego głośnika to touchpad do obsługi gestów dotykowych, które umożliwiają sterowanie muzyką. Aby sparować je przez Bluetooth z wybranym urządzeniem, wystarczy dotknąć i przytrzymać obie słuchawki jednocześnie, gdy są w uszach — powiedzą „sparuj”. Następnie po prostu znajdź go na liście urządzeń Bluetooth i będzie łatwo podłączony.

Do późniejszego użytku te słuchawki douszne zapamiętują Twoje poprzednio podłączone urządzenie i powiedzą „Połączono”, gdy włożysz je do uszu.

Związane z: „Niesamowite” słuchawki o wartości 389 USD, które są warte Twoich pieniędzy

Aby wstrzymać lub odtwarzać muzykę, po prostu dotknij raz lewej lub prawej wkładki dousznej, dwukrotnie dotknij prawego pączka, aby pominąć utwory, lub w lewo, aby wrócić i trzykrotnie dotknij dowolnego pączka, aby aktywować asystenta głosowego. Możesz także stuknąć raz, aby odebrać połączenie telefoniczne, lub dwa razy, aby je odrzucić. Możesz także dotknąć i przytrzymać lewą słuchawkę, aby zmniejszyć głośność, lub dotknąć i przytrzymać prawą słuchawkę, aby zwiększyć głośność. Ta funkcja działa dobrze i jest bardzo łatwa w użyciu, ponieważ nie ma regulacji głośności we wszystkich bezprzewodowych słuchawkach dousznych, co może spowodować, że natkniesz się na telefon, aby dostosować głośność.

READ  Przenośny dysk SSD Buffalo SSD-PG - Recenzja z 2021 r.

jakość dźwięku

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, generalnie są one imponujące. Dopóki wybierzesz końcówki douszne, które najlepiej do Ciebie pasują, wkładki douszne pozostaną wygodnie i bezpiecznie w przewodach usznych (nawet podczas ćwiczeń). Daje bogaty dźwięk z głębokimi basami i muzycznymi niuansami, których nie ma w tańszych pąkach. Ponadto dźwięk można dostosować do własnych upodobań za pomocą aplikacji Sennheiser.

Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że te słuchawki mają pasywną redukcję szumów zamiast aktywnej redukcji szumów, co oznacza, że ​​nic elektronicznie nie zmniejszy ani nie zablokuje dźwięku wokół ciebie. Na przykład, jeśli słuchasz muzyki w transporcie publicznym, słuchawki mogą nie blokować całkowicie głosów innych osób lub hałasu na drodze, ponieważ korzystanie z tych słuchawek zapewnia podobne odczucia i redukcję hałasu, jak w przypadku zatyczek do uszu. Gdybym go odtworzył bez odtwarzania muzyki na zewnątrz, dźwięki są bardzo wyciszone i słuchając muzyki uznałbym redukcję szumów za wystarczającą.

Kontrola aplikacji

Sennheiser Smart Control to przydatny dodatek do tego produktu, który umożliwia regulację dźwięku za pomocą wbudowanego korektora. Masz również możliwość zmiany funkcji dotykowych w samych słuchawkach dousznych, wyłączenia komunikatów głosowych lub włączenia dźwięku bocznego, który daje możliwość usłyszenia własnego głosu podczas rozmowy telefonicznej.

Żywotność baterii

Oprócz wygodnego przyciągania magnetycznego, które wkładki douszne mają po włożeniu z powrotem do etui, dzięki czemu są łatwe w użyciu, pokrywa obudowy zamyka się również za pomocą magnesów, dzięki czemu oba brzmią satysfakcjonująco.

Same wkładki douszne zapewniają do dziewięciu godzin pracy na baterii i do 27 godzin pracy na baterii po naładowaniu za pomocą etui ładującego. Możesz również określić przybliżony poziom naładowania w przypadku małej diody LED z przodu, która świeci na zielono dla wysokiego poziomu naładowania baterii, żółto dla średniego i czerwonego dla niskiego poziomu naładowania baterii.

READ  Gracze Warzone znaleźli drzwi, które natychmiast zabijają każdego, kto ich dotknie

Warte swojej ceny?

Ogólnie rzecz biorąc, Sennheiser zasługuje na swoją reputację doskonałej jakości dźwięku, jeśli chodzi o te słuchawki. Z łatwością mogę polecić te wspaniałe funkcje we wszystkich aspektach, zwłaszcza w cenie, która przewyższa konkurencję, która wyniosła 199,95 USD.

Elly Awesome to australijska vlogerka zajmująca się technologią i stylem życia | Umieść tweeta | youtube