Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

F1 2021 zyskuje lepszą grafikę i wydajność dzięki Ray Tracing i Nvidia DLSS

Najnowsza pozycja w serii wyścigów Codemasters F1 2021 została wzbogacona o grafikę i wydajność dzięki ray tracingowi i technologii DLSS. Nvidia twierdzi, że DLSS poprawi wydajność nawet o 65% na obsługiwanych kartach i udostępniła przydatną tabelę referencyjną pokazującą wydajność większości swoich kart graficznych RTX.

Testy 2021 F1 w 4K z DLSS na procesorach graficznych Nvidia RTX

Chociaż wykres porównawczy pokazuje imponującą poprawę wydajności na całej planszy, sugerujemy zachowanie ostrożności do czasu zakończenia testów zewnętrznych. Nvidia twierdzi, że każdy procesor graficzny Geforce RTX może uruchomić grę z prędkością ponad 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p z włączonym ray tracingiem, przy czym wyższy RTX 3070 i nowszy mogą obsługiwać tę samą liczbę klatek na sekundę w 4K. Oczywiście liczby te zostały uzyskane przy maksymalnych ustawieniach gry, więc możliwość uruchomienia gry z wysoką liczbą klatek na sekundę w 1440p lub wyższej dla słabszych kart RTX jest nadal ważna.

F1 2021 ray tracing i prezentacja wizualna DLSS

Oprócz nagrań otrzymaliśmy również nowy zwiastun pokazujący wydajność gry zi bez DLSS w 4K.

F1 2021 jest już dostępny na PC (Steam), PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S. IGN zrecenzował grę na Xbox Series X i dał jej mocną rekomendację w swojej recenzji.


Aby uzyskać najnowsze wiadomości i recenzje dotyczące gier, śledź IGN India pod adresem Świergot A Serwis społecznościowy Facebook. Aby zobaczyć najnowsze filmy o grach, śledź nas na Instagram.

Odmowa odpowiedzialności! Toysmatrix to automatyczny asembler o uniwersalnych mediach. Cała zawartość jest bezpłatnie dostępna online. Właśnie zaaranżowaliśmy to na jednej platformie wyłącznie do celów edukacyjnych. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały na naszej stronie, skontaktuj się z nami przez E-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

READ  Battlestar Galactica: Jedna z największych kosmicznych oper w telewizji to nic innego jak wariat | cywilizacja