Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Nieprzyzwoite” zachowanie kobiety w klubie wywołuje oburzenie

„Nieprzyzwoite” zachowanie kobiety w klubie wywołuje oburzenie

Internet zawrzało po tym, jak w sieci pojawiło się wideo przedstawiające kobietę rozsypującą prochy brata podczas imprezy na basenie na Ibizie.

Kobieta zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych po tym, jak rozsypała prochy swojego brata na basenie klubu na Ibizie.

Kobieta udostępniła post w swojej aplikacji TikTok, w którym tańczy do muzyki w basenie pełnym innych osób, po czym pokazano ją, jak rozsypuje zakurzony szary proszek.

Do zdarzenia doszło w popularnym miejscu uroczystości, Ushuaia.

Następnie kobieta uśmiecha się i śmieje, najwyraźniej niewzruszony podpisem pod filmem: „Po prostu przekupuję mojego brata w sprawie Ushuai”.

Film stał się wirusowy po tym, jak został po raz pierwszy opublikowany na TikToku, a później udostępniony na X, wcześniej znanym jako Twitter.

Klip spotkał się z dużą krytyką, a wiele osób poczuło się zniesmaczonych działaniami kobiety.

Kobieta tańczyła w rytm muzyki, rozsypując prochy brata.

…i uśmiechnął się do niej. Obraz: TikTok

– Co to za bzdury? skomentowała jedna osoba.

„Właśnie widziałem, jak ptak rozsypał prochy swojego brata w stawie Ushuaia. Dość mediów społecznościowych na dziś” – oznajmiła kolejna.

Byli jednak tacy, którzy nie widzieli nic złego w zachowaniu kobiety, a jedna z osób skomentowała: „Nie miałabym nic przeciwko rozsypaniu prochów w Ushuaia”.

Inni zadali ważne pytanie: jak w ogóle udało się przemycić ostatnią butelkę ze względów bezpieczeństwa?

według LADbibliaosoba, która pierwotnie opublikowała film w serwisie X, twierdzi, że obiekt skontaktował się z nim i zażądała „natychmiastowego usunięcia filmu z mediów społecznościowych”.

Hotel Ushuaia Ibiza Beach to przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych obiekt położony w nadmorskim kurorcie Playa d’en Bossa i cieszący się dużą popularnością wśród turystów.

W poprzednich imprezach przy basenie występowali światowej sławy DJ-e, tacy jak Calvin Harris i David Guetta.

READ  Pierwszy przypadek wirusa XE COVID wykryty w Australii

News.com.au skontaktował się z Ushuaia w celu uzyskania komentarza.