Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niesamowity obraz nowego telefonu komórkowego

Niesamowity obraz nowego telefonu komórkowego

Ten nowy telefon przetrwa gwałtowne upadki na beton, spadające schody, a nawet zamarznięcie w bryle lodu.

Nowy smartfon Nokia XR21 z systemem Android to ekscytujący następca zeszłorocznego modelu XR20, który zaimponował mi swoją wytrzymałością na nierówne lądowanie na betonie, upadki ze schodów, a nawet zamarzanie w bryle lodu.

Teraz telefon powrócił i jest ulepszony, z nadzieją na zdobycie tytułu najpotężniejszego smartfona od czasu niesławnej Nokii 3310.

Nokia zrobiła to ponownie i wypuściła prawdopodobnie jeden z najtrwalszych telefonów na świecie.

Wyrzucenie z pudełka

W (wysoce nadającym się do recyklingu) opakowaniu Nokia XR21 znajdziesz telefon, dostępny w kolorze Midnight Black lub Pine Green, dokumentację, narzędzie do symulacji i kabel do ładowania USB-C na USB-C.

Osobiście uważam, że projekt telefonu nie jest czymś, o czym można by pisać do domu, ale jest to eleganckie urządzenie, które wygodnie leży w dłoni i jest sprytnie zaprojektowane, aby wytrzymać wiele życia, które możesz na nie rzucić.

Cechy

Może nie wygląda radykalnie inaczej niż jego poprzednik, ale Nokia XR21 z pewnością ma kilka istotnych ulepszeń. Telefon jest nieco lżejszy, ale ma większą pojemność baterii, która wystarcza na dwa dni.

Obsługuje teraz system Android 12, a częstotliwość odświeżania ekranu do 120 Hz umożliwia dodatkowe przewijanie, uruchamianie i szybkie przełączanie między aplikacjami. Ponadto ma najlepszy procesor Snapdragon 695 5G, dzięki czemu jest mocniejszy i może działać lepiej pod każdym względem.

Przedni aparat robi zdjęcia wysokiej jakości.

kamery

Aparaty zostały ulepszone, aby działały lepiej w warunkach słabego oświetlenia oraz podczas fotografowania portretów i poruszających się obiektów. I szczerze mówiąc, do niedawna nie byłbym zbyt delikatny, polecając telefon Nokii ze względu na jakość aparatu.

Jednak przeszli długą drogę w dostarczaniu wysokiej jakości zdjęć do swoich smartfonów. I byłem naprawdę zadowolony z przedniego aparatu 16MP ze względu na jego wysoką jakość, wyraźne selfie i świetne rozmycie tła. A tylny aparat 64 MP i ultraszerokokątny aparat 8 MP działają bardzo dobrze, z bogatymi szczegółami kolorów i dobrze zrównoważonym oświetleniem. Obrazy są rejestrowane i przetwarzane szybko i wyglądają imponująco.

READ  Nie będziemy też mogli kupować domów w World of Warcraft Dragonflight, ale jego reżyser „marzy się” o tym

Wideo też było świetne, ze stałym materiałem nawet podczas chodzenia i rozmowy, z dobrą jakością dźwięku. Mimo to materiał filmowy był czasami nieco ziarnisty, nawet gdy najmniej się tego spodziewasz. Ale przeciętny człowiek prawdopodobnie nawet tego nie zauważy.

Niesamowicie – jak pokazuje to zdjęcie – Nokia XR21 może przetrwać wodę.

trwałość

Biorąc to wszystko pod uwagę, jest to doskonały, bogaty w funkcje telefon i jestem pod wrażeniem ulepszeń, które Nokia wprowadziła na stół. Sprawili, że naprawdę świetny telefon był jeszcze lepszy.

Ale trwałość XR21 jest naprawdę imponująca i jest głównym powodem, dla którego konsumenci wybierają to urządzenie z półek. Przedni ekran jest wykonany ze szkła Corning® Gorilla® Glass Victus®, a tył i rama telefonu z wytrzymałego poliuretanu i TPU, dzięki czemu telefon jest niesamowicie amortyzowany.

Podobnie jak jego poprzednik, ten telefon może spaść z betonowych schodów, a krawędzie mogą wyglądać na zadrapane tu i tam, ale ekran pozostanie nienaruszony, a telefon będzie działał tak, jakby nic się nie stało.

To technologiczne ucieleśnienie piosenki „Chumbawumba – Tubthumping I’ve been knocked down, but I’m up again”. Ponadto klasa odporności na kurz/wodę IP68 / IP69K pozwala na zanurzenie go na głębokość do 1,5 metra przez 60 minut. Ocenia się również, że może spaść na beton z wysokości do 1,8 metra i przetrwać.

Oznacza to, że można go upuścić ze stołu na beton, rzucić na podłogę, wrzucić do toalety, wylać na niego drinka, zanurzyć się w wannie, zalać jedzeniem dla niemowląt lub uderzyć wężem ciśnieniowym. Powinno wyjść ok.

Nokia zrobiła to ponownie i wypuściła prawdopodobnie jeden z najtrwalszych telefonów na świecie.

Czy powinieneś to kupić?

Nokia XR21 to naprawdę wytrzymały smartfon, który każdy chciałby mieć w kieszeni. Pytanie tylko – czy chcesz smartfona z Androidem?

READ  Zmodernizowane BMW M3 pokazuje nowe światła, ale czy uzyska więcej mocy, aby konkurować z AMG C63?

Jeśli nie jesteś głęboko w ekosystemie Apple, powiedziałbym, że jest to zdecydowanie smartfon do rozważenia, nawet w porównaniu do takich firm jak Samsung i Google, które często są moimi najlepszymi wyborami dla smartfonów z Androidem.

Jeśli potrzebujesz telefonu, który nie wymaga namysłu i jest naprawdę wytrzymały, a jednocześnie oferuje nowoczesne funkcje, to jest to doskonały smartfon dla Ciebie. Naprawdę podoba mi się ten smartfon, a za 799 USD myślę, że to świetna okazja.

Elly Awesome, australijska vlogerka zajmująca się technologią i stylem życia | @pracownik | youtube