Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Róg informacyjny Destiny 2 przeciwstawia się zakłóceniom i zabija kontrolę nad żelaznym sztandarem

Róg informacyjny Destiny 2 przeciwstawia się zakłóceniom i zabija kontrolę nad żelaznym sztandarem

Ostatnia noc była… chwilą w Destiny 2. Jedna z tych rzeczy, o których Bungie mówi, że „musiałeś tam być”, zwykle w odniesieniu do treści o zachodzie słońca, ale tak naprawdę to najgłupsze rzeczy, które są najbardziej zabawne.

Zeszłej nocy przez kilka godzin w Żelaznej Chorągwi znajdował się meta „Khepri Horn”. Nie dlatego, że jest szczególnie dobra, nawet po tym, jak niedawno otrzymała wzmocnienie, ale dlatego, że… całkowicie zniszczyła Żelazną Chorągwi i dała jej Natychmiastowe wygrane lub przegrane dla drużyn.

To, co zrobisz, to złapiesz Tytana za pomocą Kheprich, podbiegniesz i rzucisz barierę na niekontrolowany obszar. Z powodów, których nikt nie jest w stanie w pełni wyjaśnić, gdy wszyscy wcześniej wejdą na obszar Khaybrid, natychmiast zbierze około 70 punktów przejęcia, uruchamiając zasadę łaski w grze i kończąc cały mecz w ciągu około dziesięciu sekund. Natychmiastowe wygrane i natychmiastowe przegrane. A trochę później, wyścigi, aby zobaczyć, która drużyna może zrobić to dobrze pierwsza.

Ale poczekaj, robi się jeszcze zabawniej! Bungie wkrótce ogłosił, że Róg Khepriego przestał działać we wszystkich działaniach, z wyjątkiem… Róg Khepriego się nie zgodził. Jeśli już go nosiłeś, nie wyłączało go to, a biorąc pod uwagę, że nosiło go wielu graczy Żelaznej Chorągwi, oczywiście niewiele to zmieniało w kwestii błędu.

Ostatecznie Bungie musiało zmienić cały tryb Żelaznego Sztandaru z Kontroli na Erupcję. Zgadza się, Khepri zabił cały tryb Żelaznej Chorągwi, którego tak naprawdę nie widziałem wcześniej. W swoim czasie widziałem wiele błędów, na które Bungie musiał szybko zareagować, ale jest to jeden z najbardziej niezapomnianych i zabawnych.

W ciągu tych kilku godzin ludzie byli w stanie całkowicie zresetować Żelazną Chorągwi po zwycięstwach Lub Straty w grach zostały zmniejszone z 8-10 minut do dziesięciu sekund. Spędzisz więcej czasu w kolejce niż w grze. Te bonusy nie zostaną odebrane, ale jeśli przegapiłeś je zeszłej nocy (tak jak ja, grając w Diablo), teraz nie masz szczęścia.

READ  Nintendo i Tag Heuer przedstawiają Super Mario Watch, poznaj cenę i funkcje

Nadal nie jestem pewien, a) jak to zostało odkryte w pierwszej kolejności i b) co dokładnie się tutaj dzieje. Zakładam, że ktoś próbował normalnie grać Kheprim i przypadkowo użył go do obrony niezdobytego terytorium, a może od tego momentu sprawy się nasiliły? Jeśli chodzi o to, co się dzieje, skoro to się nigdy wcześniej nie zdarzyło, mogę założyć, że ma to coś wspólnego z jego niedawnym prezentem dla aplikacji Scorch? Może, uh, ogień Żelaznej Chorągwi w środku? Teraz tylko nadrabiam.

W każdym razie to było zabawne. szczęśliwe czasy.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.