Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nigdy nie zgadniesz, jak teraz wygląda snowboardzistka Tonya Harding

Nigdy nie zgadniesz, jak teraz wygląda Tonya Harding! Notoryczny snowboardzista nie do poznania podczas rzadkiego wywiadu w australijskiej telewizji

Emerytowana zawodowa łyżwiarka figurowa Tonya Harding nabrała emocji podczas rzadkiego występu telewizyjnego na Channel Seven Poranne show w piątek.

50-latka wyglądała prawie nie do odróżnienia w porównaniu z jej sportowym debiutem, kiedy rozmawiała z gospodarzami Mattem Shervingtonem i Kylie Gillis.

Tonya w pewnym momencie rozpłakała się, omawiając moment, w którym przeszła do historii jako pierwsza Amerykanka, która wykonała skok na trzech osiach podczas zawodów.

Wrażliwy temat: Emerytowana zawodowa łyżwiarka figurowa Tonya Harding staje się emocjonalna podczas rzadkiego występu telewizyjnego w programie Channel Seven’s The Morning Show w piątek

Matka jednego z nich opisała moment, który wydarzył się 30 lat temu na Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w Łyżwiarstwie Figurowym w 1991 roku.

Tonya wspomina: „Byłem jak” O mój Boże, proszę, proszę, tak ciężko na to pracowałem. Pozwól, że ja to zrobię. „

„A kiedy wylądowałem, pomyślałem:„ O mój Boże. „

Łzy zalały olimpijskie oczy, a jej głos załamał się, gdy przyznała, że ​​ta chwila wciąż „wydaje się wczorajsza”.

Wspomnienia: Tonya kiedyś wybuchła płaczem, omawiając moment, w którym przeszła do historii jako pierwsza Amerykanka, która wykonała trzyosiowe skoki podczas zawodów.  Na zdjęciu w 1994 roku

Wspomnienia: Tonya kiedyś wybuchła płaczem, omawiając moment, w którym przeszła do historii jako pierwsza Amerykanka, która wykonała trzyosiowe skoki podczas zawodów. Na zdjęciu w 1994 roku

Potem: Tonya została tu sfotografowana w 1994 roku

Teraz: Pokazane tutaj podczas piątkowego wywiadu z Mattem Shervingtonem i Kylie Gillis

Od wieku: 50-latka wydawała się prawie nie do poznania w porównaniu do jej atletycznych dni (po lewej, w 1994 r.) Podczas wywiadu z gospodarzami Mattem Shervingtonem i Kylie Gillis

Następnie przeprosiła australijskich gospodarzy za przeniesienie, mówiąc, że ten historyczny moment był „bardzo ekscytujący za każdym razem, gdy go oglądam”.

Shervington zapytał uczestnika Dancing With the Stars: „Co myślisz, kiedy oglądasz [footage of the triple axel jump]? ’

Wciąż płacząc, Tonya odpowiedziała: „Przypomina mi to okres w moim życiu, kiedy mogłem iść w jednym kierunku, a to skończyło się w inny sposób”.

Smutek: Kariera Harding została przerwana w wieku 24 lat, kiedy została dożywotnio wykluczona z zawodów przez Amerykańskie Stowarzyszenie Łyżwiarstwa Figurowego.  Na zdjęciu z Connie Chung w 1994 roku

Tragic: Kariera Harding zakończyła się w wieku 24 lat, kiedy została dożywotnio wykluczona z zawodów przez Amerykańskie Stowarzyszenie Łyżwiarstwa Figurowego. Na zdjęciu z dziennikarką Connie Chung w 1994 roku

Incydent: Zakaz wynika z przyznania się Tonyi (środkowo-lewej) do udziału w ataku na jej zawodniczkę w łyżwach, Nancy Kerrigan (środkowa z prawej)

Incydent: Zakaz wynika z przyznania się Tonyi (środkowo-lewej) do udziału w ataku na jej zawodniczkę w łyżwach, Nancy Kerrigan (środkowa z prawej)

Atak: Kerrigan (na zdjęciu) została zaatakowana na sesji treningowej w 1994 roku w ataku zorganizowanym przez byłego męża Hardinga, Jeffa Gillooly'ego

Atak: Kerrigan (na zdjęciu) została zaatakowana na sesji treningowej w 1994 roku w ataku zorganizowanym przez byłego męża Hardinga, Jeffa Gillooly’ego

Kariera Harding została przerwana w wieku 24 lat, kiedy została dożywotnio wykluczona z zawodów przez Amerykańskie Stowarzyszenie Łyżwiarstwa Figurowego.

Zakaz wynikał z przyznania się do zaręczyn po tym, jak jej zawodniczka łyżwiarstwa Nancy Kerrigan została zaatakowana.

Kerrigan została zaatakowana na sesji treningowej w 1994 roku w ataku zorganizowanym przez byłego męża Hardinga, Jeffa Gillooly’ego.

Fotografia na ekranie: Australijska aktorka Margot Robbie jest najbardziej znana jako kontrowersyjna sportowiec na ekranie w pierwszym filmie biograficznym Tonya z 2018 roku.

Fotografia na ekranie: Australijska aktorka Margot Robbie jest najbardziej znana jako kontrowersyjna sportowiec na ekranie w pierwszym filmie biograficznym Tonya z 2018 roku.

Separacja przy urodzeniu: Margot była nominowana do Oscara za rolę w filmie

Separacja przy urodzeniu: Margot była nominowana do Oscara za rolę w filmie

Z powodu zakazu łyżwiarstwa figurowego Harding kontynuował karierę bokserską, zanim pojawił się w kilku programach reality TV, takich jak DWTS i Worst Cooks in America.

Australijska aktorka Margot Robbie jest najbardziej znana jako kontrowersyjna sportowiec na ekranie w swoim pierwszym filmie biograficznym z 2018 roku, a Tonya Margot była nominowana do Oscara za rolę w filmie.

READ  Shruti Hassan Gothic nadaje Instagramowi wrażenie