Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nintendo ogłasza prawdziwe wieki swoich graczy

Kioto, JaponiaNintendo życie po raz pierwszy Przełącznik Nintendo Pokaż gracza w formie wykresu. Wiek większości graczy nie jest taki, jak można by się spodziewać. Nie powinien to być wiek, w którym jest tylko większość graczy Nintendo niespodzianki.

Grafika mówi głośno

Nintendo Często jest oskarżany o to, że jest dziecięcą konsolą. Przygody, które wydają się tak dziecinne Super MarioI osioł kon lub Kirby być. Jednak ktoś nas uczy Nintendo Opublikowany wykres pokazujący prawdziwy wiek ich klientów na lepsze. Zrobiono to po raz pierwszy Nintendo Opowiedz nam o wieku swoich klientów.

Jaki jest wiek większości graczy?

większość z nich Przełącznik Nintendo Anioł ma dokładnie 21 lat. Co zaskakujące, większość grup wiekowych ma od 20 do 40 lat. To tutaj większość Przełącznik Nintendo Nie ma zawodnika u dzieci i młodzieży, ale niespodziewanie u dorosłych.

A co z dziećmi i nastolatkami?

Od 5 roku życia krzywa zaczyna rosnąć do 12 roku życia. Oznacza to, że dzieci od piątego roku życia mają Przełącznik Nintendo otrzymać. Jednak krzywa ta znajduje się w stagnacji od dwunastego roku życia. Co oznacza, że ​​plik Nintendo Konsola przemawia do mniejszej liczby nastolatków i bardzo niewielu nowych w tym wieku Przełącznik Nintendo Dołączają do nich gracze.

Nintendo Switch — konsola jest na najlepszej drodze do zostania najlepiej sprzedającą się konsolą domową Nintendo. – © Nintendo

W jakim wieku powraca entuzjazm?

Tuż przed dorosłymi, w wieku 16 i 17 lat, zaczął się nimi ekscytować Nintendo Konsola hybrydowa cofa się, a następnie gwałtownie rośnie, aż do absolutnego szczytu 21. Krzywa następnie spłaszcza się od góry, aczkolwiek bardzo powoli, i pozostaje w górnym zakresie dla wszystkich grup wiekowych przez dwie dekady, aż do osiągnięcia przez graczy 40 lat. większość z nich pochodzi z Przełącznik Nintendo gracz!

READ  NVIDIA działa poniżej 60 klatek na sekundę w GeForce Now, płacąc członkom „priorytetowym”

Czy są gracze w wieku 40 lat lub starsi?

Od nieco ponad 40 krzywa spada do tej samej wysokości dla 20-latka, a od tego momentu stale się spłaszcza, tak że dla 60-latków jeszcze nie znika, ale jest trochę surowe. . To pokazuje, że w tym wieku liczba ta wynosiła około 90 milionów Przełącznik Nintendo Sporo właścicieli do lat 60 Przełącznik Nintendo Graczy tam, ale zaskakująco wielu.

Osoby powyżej 60. roku życia mogą nadal grać

Skoro krzywa nie pojawiła się jeszcze na Ziemi, oznacza to również, że masz ponad sześćdziesiąt lat Przełącznik Nintendo Bawić się. Zwłaszcza Nintendo Wii Zwróciła się w swoim czasie do wielu emerytów, a nawet do całych domów opieki. tak było Jesteśmy sportem Mistrz świata w kręgle w połowie lat osiemdziesiątych!

Nintendo Wii - © Nintendo

Nintendo Wii — najpopularniejsza domowa konsola do gier Nintendo, która przemawia do wszystkich grup wiekowych. – © Nintendo

Narodził się Nintendo Switch

Oczywiście wszystkie te grupy wiekowe, od dzieci do nastolatków, dorosłych i emerytów poważnie bawią się swoją kategorią Przełącznik Nintendo Jednostka sterująca. Ciekawe jednak, że większość graczy ma największy entuzjazm dla obecnego gracza Nintendo Konsola między 20 a 40 rokiem życia.

Jaki jest powód tego wszystkiego?

Japończycy byli w stanie stworzyć wiele pięknych wspomnień dzięki swoim grom wideo od lat 80-tych i tak właśnie mówią Nintendo ich starsi fani, z ich produktami raz za razem. Gry wideo mają jedną rzecz Nintendo Razem od samego początku: wysoka jakość i ponadczasowość. W ten sposób zeszłoroczne dzieci pozostają wierne swoim bohaterom.

Jeśli Nintendo Jeśli rdzeń będzie kontynuowany jak poprzednio, liczba graczy pozostanie wyższa w nadchodzących dziesięcioleciach, nawet z wiekiem, ponieważ pokolenie w tym czasie będzie nadal rosło wraz z wiekiem Nintendo Konsole, które chcą zabić czas.

READ  Recenzja House of Ashes - kup, budżet czy zburzyć?

Do tej pory sprzedano prawie 93 miliony Przełącznik Nintendo Konsole, szybka hybrydowa konsola. Prawdopodobnie tak samo będzie w przyszłym roku Nintendo Gorąca sprzedaż konsoli głównej Nintendo Wii Sprzedano ponad 101 milionów sztuk.

Ze wszystkich Przełącznik Nintendo Właściciele korzystają z 1/3 oferowanej oferty Nintendo Switch online.

Niestety w tej chwili może ich być 6 milionów Przełącznik Nintendo Klawiatury nie są produkowane z powodu braku chipów.

te: nintendo.co.jp