Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zdjęcia Google wprowadzają nagłą zmianę w projekcie

Potężna aplikacja Zdjęcia Google zyskała zaskakującą (ale prawdopodobną) nową funkcję, która przyspiesza dostęp do niektórych zdjęć.

Więcej od ForbesaGoogle przypadkowo włącza funkcję Pixel 6 na starszych telefonach

Jak wspomniano w Google News Grupa telegramówJednak niektórzy użytkownicy korzystający z wersji 5.66 aplikacji Zdjęcia Google zaczęli otrzymywać powiadomienia nowego typu, które wykrywają wykonanie zrzutów ekranu. Kliknięcie tego powiadomienia przeniesie użytkownika bezpośrednio do lokalnego folderu zrzutów ekranu.

Ta niewielka zmiana ułatwia korzystanie ze Zdjęć Google jako głównej aplikacji Zdjęcia bez konieczności przełączania się do domyślnej aplikacji galerii telefonu lub menedżera plików w celu wyszukiwania zdjęć przechowywanych lokalnie.

Nie wiadomo, czy nowa funkcja działa z kategoriami zdjęć innymi niż zrzuty ekranu, ale są to zdjęcia, do których użytkownicy zwykle chcą uzyskać dostęp natychmiast po ich zrobieniu. Jest również wyjątkowy, ponieważ jest to rodzaj zdjęcia, które użytkownik robi często, ale bez korzystania z aplikacji aparatu. Dlatego uproszczona metoda dostępu ma wiele sensu.

Zdjęcia Google już traktują zrzuty ekranu jako specjalną kategorię obrazów i okresowo proszą o przeniesienie ich do archiwum w celu uporządkowania kolekcji zdjęć.

Powiadomienie o nowych zrzutach ekranu wydaje się wymagać aktywacji po stronie serwera przez Google, ponieważ ta funkcja nie jest włączona dla wszystkich użytkowników najnowszej wersji. Mamy nadzieję, że Google w końcu udostępni tę funkcję wszystkim.

Nieprzerwany Umieść tweeta na Instagramie

Więcej od ForbesaNowy wyciek niweczy marzenia o Samsungu Galaxy S22 Ultra

READ  Film Starfielda przedstawia system Settled Systems w grze