Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nokia T20 to tablet z Androidem o przekątnej 250 USD i przekątnej 10,4 cala z dużą baterią

Jesteśmy w trakcie odradzania się tabletów z Androidem — nie, poważnie — i nadrabiamy zaległości w najnowszych urządzeniach od SamsungI WalmartI Xiaomi, I Lenovo, HMD jest następny z pierwszym w historii tabletem, Nokia T20. Nokia stawia na niższy segment rynku, wprowadzając na rynek tablet o wartości 249,99 USD z ekranem o przekątnej 10,4 cala.

Porozmawiajmy o specyfikacjach. SoC to Unisoc Tiger T610 (Unisoc SoC to rzadki składnik); Jest to układ 12 nm z rdzeniami A75 taktowanymi 1,8 GHz i sześcioma rdzeniami A55 taktowanymi 1,8 GHz. Główne rdzenie A75 są dość stare i ostatnio widziano je na flagowych modelach ze Snapdragonem 845 w 2017 roku, więc jest to chip dla początkujących. Jest 4 GB pamięci RAM, 512 GB pamięci i duża bateria 8200 mAh. Wyświetlacz to 10,4-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2000 x 1200 i osłona z „hartowanego szkła” (czytaj: nie zwykła osłona Gorilla Glass). Tył jest aluminiowy, jest gniazdo microSD, głośniki stereo, przednie i tylne kamery, port USB-C z ładowaniem 15W i gniazdo słuchawkowe. Nie ma czujnika odcisków palców.

249,99 USD daje model tylko Wi-Fi, ale bezcenna wersja LTE jest również wymieniona na stronie specyfikacji. Nokia sprzedaje papierowe etui za nieznaną kwotę. Urządzenie jest dostarczane z systemem Android 11 i zawiera dwa lata głównych aktualizacji systemu operacyjnego i trzy lata aktualizacji zabezpieczeń.

Jedna ciekawa decyzja projektowa dotyczy gniazda słuchawkowego Nokii T20, które jest… ach, zainstalowane w kąt? W prawym dolnym rogu znajduje się 45-stopniowe gniazdo słuchawkowe. Czy to zadziała? Ludzie czasami chwytają tablety za dolne rogi, więc czy to nie przeszkadza? Przypuszczam, że mógłbyś trzymać tablet do góry nogami, ale wtedy trzymałbyś go przy wizjerze. Mamy nadzieję, że HMD upewniło się, że większość gniazd słuchawkowych nie uderza w stół podczas korzystania z etui Folio z podpórką.

Niezależnie od tego, wspaniale jest widzieć powrót tabletów z Androidem, szczególnie w przypadku urządzeń składanych, które przesuwają współczynnik kształtu do przodu na telefonach i ponowne zainteresowanie Google tabletami. Android 12.1 I Przestrzeń rozrywkowa. Teraz potrzebujemy tylko więcej aplikacji na duży ekran. Proszę programistów?

Nokia T20 zostanie dostarczona 17 listopada.

READ  Rzadki teleobiektyw Canon kosztuje na aukcji ponad 575 000 USD