Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nominowany do Oscara Wszystko, wszędzie, wszędzie w intensywnym filmie z przesłuchania Stephanie Hsu

W nominacjach do Oscara znalazło się mnóstwo nominowanych po raz pierwszy w kategoriach aktorskich.

Niektórzy z nich byli znanymi weteranami branży — Colin Farrell, Jamie Lee Curtis, Brendan Fraser, Bill Nighy i Michelle Yeoh — podczas gdy inni byli nowicjuszami, jak Paul Mescal, Brian Tyree Henry i Barry Keoghan.

Jest też Stephanie Hsu. Urodzony w Kalifornii aktor wybuchł w wielkim stylu Wszystko wszędzie na raz Teraz jest prawdziwym kandydatem do Oscara.

Wcześniej miała powtarzające się role Wspaniała pani Maisel I Drogai części bitowe ustawić to I Shang Chi Ale faworytka do Oscara to jej pierwsza duża rola. Porozmawiaj o uczynieniu tego ważnym.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące włączenia Hsu na tę znakomitą listę nominacji, na której zmierzy się z innymi gwiazdami Curtis, a także Angelą Bassett, Hong Chau i Kerry Condon, najwyraźniej nie widziałeś tego filmu.

Gra Joy Wang / Gobo Tobaki, wymagająca rola, która wymagała od niej dostępu i odgrywania pełnego zakresu emocji, od dziecięcej wrażliwości po ból udający socjopatię. To był chaotyczny i z natury chaotyczny występ.

oraz wideo z przesłuchania, które zostanie pokazane w programach społecznościowych Hsu, w których będzie występował u boku Ryana Goslinga Kozioł ofiarnymiał być Jobu Tupaki.

Trzyipółminutowy początkowy materiał filmowy pokazuje przesłuchanie Hsu ze sceną, w której wszystko, co jest niesławne i już oczywiste, ma tę samą intensywność i wesołość, które znalazły się w ostatecznej wersji.

Nic dziwnego, że teaser wideo wywołał burzę wśród fanów. Został obejrzany 5,1 miliona razy i z pewnością uzyska jeszcze więcej wyświetleń przed rozdaniem Oscarów w połowie marca.

READ  Wielu polityków w koalicji wciąż szydzi, mimo że wybory zostały wymazane