Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa aktualizacja deweloperska League of Legends ujawnia przeróbkę wizualną Jaxa, zapowiedź nowego trybu gry i nie tylko

Nowa aktualizacja deweloperska League of Legends ujawnia przeróbkę wizualną Jaxa, zapowiedź nowego trybu gry i nie tylko

Riot wydał kolejną aktualizację rozwojową League of Legends, w której występują starsi programiści Jeremy „Brightmoon” Lee, Andrei „Meddler” van Roon i Ryan „Reav3” Mireles. Film porusza aktualne plany Riot dotyczące różnych systemów w grze, a także aktualizacje zawartości. Nowo ujawnione informacje obejmują zapowiedź aktualizacji Visual Jax oraz zapowiedź nowego trybu gry.

Możesz obejrzeć pełny film z aktualizacją dla programistów poniżej:

Oto skonsolidowana wersja wszystkiego, o czym mowa w filmie:

  • Resetowanie oceny w środku sezonu – Rankingi graczy zostaną częściowo zresetowane w lipcu, co przyniesie różne zmiany w grze. (Więcej informacji Tutaj)
  • Naprawa detali – Aktualizacja śródsezonowa będzie zawierać zmiany w różnych przedmiotach, a wyniki tych zmian wpłyną na to, jak Riot ponownie zbalansuje przedmioty w kolejnym przedsezonie. (Więcej informacji Tutaj)
  • Aktualizacja Ivern Midscope i post o wzmocnieniu – Zarówno aktualizacja lunety Iverna, jak i mechanika dzielenia się czerwoną i niebieską premią trafią na serwery na żywo w połowie sezonu.
  • Aktualizacje graczy i botów AI Konta botów graczy zostały masowo zbanowane, a Riot planuje ulepszyć boty AI zarówno dla nowych, jak i weteranów. (Więcej informacji Tutaj)
  • Rozszerzenie koła emotek – Koło emotek będzie miało 9 miejsc zamiast 5 z innymi ulepszeniami systemu.
  • Poprawki linii głosowych Około 4500 linii audio, które wcześniej nie działały zgodnie z założeniami, zostanie z czasem naprawionych, a jedna trzecia z nich jest już ukończona.
  • Plan nowego bohatera – Opublikowano więcej wskazówek dotyczących nadchodzącego bohatera zabójcy Darkinów, Naafiri, i dokuczanie innym nadchodzącym bohaterom. (Więcej informacji Tutaj)
  • Wizualna aktualizacja JAX – Jax otrzyma aktualizację wizualną, aby dostosować go do współczesnych standardów. Przekształcenie Scarnera zostało przesunięte na początek 2024 roku.
  • Tryb dreszczyku emocji 2 na 2 na 2 na 2 – Wydano nową grafikę koncepcyjną nadchodzącego trybu 2 na 2 na 2 na 2, zawierającą nową mapę. Wydarzenie rozpocznie się na żywo podczas ważnego letniego wydarzenia.
  • Przypomnienie MSI – Deweloperzy przypominają graczom, że wkrótce rozpocznie się Mid-Season Invitational, które rozpocznie się 2 maja.
READ  Jak zaktualizować Google Chrome

Ponieważ Riot ogłasza kilka zmian i aktualizacji w grze, gracze będą mieli wiele do zrobienia w 2023 roku i później.