Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa seria NVIDIA GeForce RTX 30 obsługuje więcej laptopów do gier EFTM

To był wielki tydzień zapowiedzi PC i gier, a częścią nowych pokazów są nowe laptopy z technologią NVIDIA GeForce RTX od różnych dostawców. Laptopy GeForce RTX oferują architekturę NVIDIA Ampere, która obejmuje rdzenie Tensor, dla większej liczby konsumentów.

Układy GeForce RTX zostały zaprojektowane tak, aby zmieścić się w małej przestrzeni laptopa, oferując jednocześnie pyszną wydajność. Reklamowane nowe laptopy wydają się być dwa razy szybsze niż urządzenia poprzedniej generacji i mogą generować 60 klatek na sekundę w grach w rozdzielczości 1080p – oczywiście gry muszą to obsługiwać, aby zapewnić pełną kompatybilność i możliwości. Obsługiwane gry w tym momencie to Minecraft RTX, Call of Duty i Black Ops Cold War.

NVIDIA twierdzi, że jest teraz „pięć razy więcej laptopów do gier RTX z serii 30, które są o 18 mm cieńsze niż systemy RTX poprzedniej generacji”.

Oprócz ogłoszenia nowych laptopów RTX, NVIDIA ogłosiła również, że nowe laptopy będą obsługiwać 144+ klatek na sekundę i 25 ms opóźnienia systemu w niektórych grach, takich jak Overwatch i Rainbow Six Siege z trybem NVIDIA Reflex Low Latency. NVIDIA Reflex jest obsługiwany w całej serii RTX 30.

Nowe laptopy z serii GeForce RTX 30 z układami GeForce RTX 3080, 3070 i 3060 są teraz dostępne od takich producentów, jak Acer, Alienware, ASUS, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo, MSI i Razer. Laptopy z RTX 3050 będą dostępne w najbliższych miesiącach.

READ  Najnowsza wyprzedaż EB Games ma kilka ofert crackerów na PS5, Xbox i Switch