Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa Zelda amiibo Nintendo usuwa nudę z miecza Skyward za dodatkowe 25 USD

Premiera Nintendo Remake HD Legend of Zelda Sword Towards Heaven Na klucz 16 lipca i przed powrotem czeków Hyrule Historia – Najstarszy obecny wpis na osi czasu Zeldy, a także sprzedaje nowe amiibo. Zelda i Loftwing 25 USD Statua wyposażona w NFC przedstawia główną księżniczkę i jej ptasiego towarzysza, ale ma również wyjątkową zdolność teleportowania się do unoszącego się świata gry z dowolnego miejsca, omijając każdego Miecz skierowany ku niebuWiele irytujących dziwactw za dodatkową opłatą.

Szybka podróż Miecz skierowany ku niebu Zwykle są one dostępne tylko w punktach zapisu w grze i są pozostałością sztywniejszej konstrukcji Zeldy wprowadzonej na Wii w 2011 roku. Kiedy nowe amiibo zostanie umieszczone na remake’u Switch w HD, możesz automatycznie powrócić do nieba, aby uzupełnić przedmioty lub ulepsz coś Co, a następnie wróć do miejsca, w którym byłeś, nie tracąc niczego.

Dla porównania Oddech dzikiej przyrody Amibo Ekskluzywna broń, tarcze i artykuły sanitarne W grze zamiast dodawać nowe funkcje rozgrywki. Ekskluzywna tarcza to jedno, ale najbardziej frustrującą rzeczą jest zapewnienie funkcji Quality of Life za zakupem kolekcjonerskiego kawałka plastiku. Nintendo już robi kilka rzeczy, aby pozbyć się trudniejszych krawędzi Miecz skierowany ku niebu Aby działało lepiej na Switch, na przykład oferowanie walki mieczem za pomocą joysticka zamiast tylko sterowania ruchem. Dlaczego nie zrobić tego samego z bardziej przyjaznym dla użytkownika systemem szybkiej podróży?

Istnieją potencjalne sposoby uniknięcia niskiego poziomu około 85 USD, aby uzyskać idealną wersję Miecz skierowany ku niebu. Jeśli chcesz przedzierać się przez symulowane ciemne wody, wypróbowaliśmy na to metody Stwórz domowe amibo Z tosterem RFID i niektórymi tagami NFC. To naturalna reakcja na szybko sprzedające się amiibo, łączące Nintendo coraz atrakcyjniejsze, aw tym przypadku przydatne dla nich funkcje. Jeśli ta nowa Zelda amiibo okaże się tak popularna, jak poprzednia gazeta Karty Amiibo do Przejście dla zwierząt Masz to, to może stać się koniecznością.

READ  Blink Video Doorbell o wartości 49,99 USD może działać przez dwa lata na bateriach AA

Amiibo wyda „Zelda and Loftwing” 16 lipca za 24,99 $.