Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe etui na iPada firmy Zagg to przystępna cenowo alternatywa dla Magic Keyboard

– oznajmił Zagg Nowa kolekcja klawiatur do iPada: Pro Keys z gładzikiem, etui z odłączaną klawiaturą bluetooth; Trwała książka w stylu laptopa z regulowanym zawiasem magnetycznym; Etui Pro Keys bez gładzika (Przez 9to5Mac).

Akcesoria obsługują wiele najnowszych iPadów Apple, od wysokiej klasy iPada Pro z technologią M1 po iPada 10,2 cala. Dobre alternatywne etui na klawiaturę Magic Keyboard firmy Apple są często ograniczone do Logitech Mix Combo lub Most Pro PlusTak więc wersja Zagg jest bardziej pożądana, jeśli mniej elegancka.

w odróżnieniu Magiczna klawiatura, Pro Keys z gładzikiem ma etui, które całkowicie owija się wokół iPada i odłączaną, podświetlaną klawiaturę Bluetooth, która może również służyć jako regulowana podstawka po zamocowaniu magnetycznym. Oprócz gładzika, który można wyłączyć niezależnie, aby oszczędzać baterię, etui zawiera również zintegrowany pokrowiec ochronny Apple Pencil.

Na podstawie obrazów Zagg wydaje się, że jest bardzo gruby, ale obudowa klawiatury to prawie połowa ceny Magic Keyboard. Pro Keys z gładzikiem kosztuje 149,99 dolarów za 11-calowego iPada Pro i 10,9-calowego iPada Air. W przypadku mniej wydajnego 10,2-calowego iPada kosztuje 139,99 USD. Niestety nie ma wersji na 12,9-calowego iPada Pro.

Zagg’s Pro Keys with Trackpad Case ma odłączaną klawiaturę.
Zdjęcie: Zagg

Nowa Rugged Book Zagga jest znacznie bliższa obudowom klawiatur do laptopów Brydge. Jest gruby, choć w tym przypadku celowo, a Zagg twierdzi, że ma 6,6 stopy ochrony przed upadkiem. Klawiatura jest nadal klawiaturą z podświetleniem Bluetooth, ale jest przymocowana za pomocą regulowanego zawiasu magnetycznego, który powinien zapewniać większe kąty widzenia. W tym przypadku jest wolny od gładzika, ale w tej samej cenie co Pro Keys z gładzikiem. Rugged Book kosztuje 149,99 $ i działa zarówno z 11-calowym iPadem Pro, jak i 10,9-calowym iPadem Air.

Zagg’s Rugged Book ma lepszą ochronę przed upadkiem, ale nie ma gładzika.
Zdjęcie: Zagg

Wreszcie jest sprawa dla Pro Keys, która jest najbardziej abstrakcyjna i najprostsza ze wszystkich. Jak sama nazwa wskazuje, ma wiele podobieństw projektowych z Pro Keys z gładzikiem, ale bez gładzika. Podobnie jak etui Smart Keyboard Folio firmy Apple, etui Pro Keys zapewnia dwa główne kąty widzenia, ale ponieważ jest to technicznie etui na iPada i osłona klawiatury, teoretycznie możesz pozostać chroniony bez podłączonej klawiatury. Etui Pro Keys kosztuje 109,99 USD za 11-calowe i 10,9-calowe modele iPada Air iPad Pro. W przypadku iPada o przekątnej 12,9 cala od 2018 do 2021 roku etui Pro Keys kosztuje 169,99 USD.

Klucze Pro Zagg nie mają gładzika, ale są również tańsze.
Zdjęcie: Zagg

READ  Słuchawki EarFun Wave Pro ANC brzmią świetnie i są niedrogie