Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe ekskluzywne szczegóły od Apple. Ogromna aktualizacja dla iPhone’a 13

Zestaw Apple iPhone będzie miał 13 pasków Wydany znacznie wcześniej w tym roku Chociaż jest kilka Kontrowersyjne decyzje projektoweNie ma wątpliwości Jego największe ulepszenie. Teraz wiemy o tym więcej, zarówno dobrze, jak i źle.

Więcej od ForbesaWysokiej klasy model iPhone’a 13 Pro Max ujawnia największą zmianę konstrukcyjną Apple

w Ekskluzywny nowy film, Filip Koroy (aka EverythingApplePro) na YouTube ujawnił, że Nowe, duże tylne kamery W całej gamie iPhone’ów 13 ponownie różni się między iPhone’ami 13 Pro i iPhone’ami 13 Pro Max, chociaż podwójny mikrofon w konfiguracji aparatu prawdopodobnie zapewni znaczną poprawę dźwięku w obu telefonach.

Różnice między aparatem iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max

Koroy wspomina, że ​​obiektywy aparatów iPhone’a 13 Pro będą „nieco mniejsze niż kiedykolwiek” niż te w iPhonie 13 Pro Max, podczas gdy ten ostatni ma również częściowo większy czujnik LiDAR. Nie wiadomo, jakie są w tym momencie różnice techniczne, ale Apple pokazał w zeszłym roku ulepszoną optykę iPhone’a 12 Pro Max. To był pierwszy raz, kiedy Apple zerwał z parytetem funkcji między dwoma premium iPhone’ami od czasu iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus w 2017 roku, ale wydaje się, że powraca.

Nowe mikrofony do iPhone’a 13 Pro, duże

Ponadto Koroy zauważa, że ​​Apple znacznie zwiększy tylny mikrofon w iPhone’ach 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Nowe mikrofony mają 2,44 mm szerokości, czyli ponad dwukrotnie więcej niż 1,15 mm w przypadku iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max.

Leaker Max Weinbach twierdził wcześniej, że modele iPhone’a 13 Pro będą miały Znacznie wyraźniejszy dźwięk Dzięki wprowadzeniu Belka Technika. Te duże mikrofony potwierdzają to twierdzenie, a tym samym dodają wiary jego obietnicy nowych możliwości nagrywania wideo, w tym: Znacznie poprawia stabilność obrazu I prof Tryb wideo w pionie. Niestety tylko modele Pro będą miały ten większy mikrofon, więc nie wiadomo, czy modele iPhone 13 i iPhone 13 Mini będą miały również inne ulepszenia wideo.

Najmniejszy iPhone 13 Pro Max Notch, jaki można sobie wyobrazić

Wreszcie Koroy dostał ochraniacz ekranu iPhone’a 13 Pro Max, który pokazuje mniejsze wycięcie o około 20%, które pojawi się we wszystkich nowych modelach iPhone’a 13.

Coroy mówi, że to 40% zmniejszenie rozmiaru czujnika VCSEL używanego do Face ID pozwala w końcu zawęzić wycięcie w tym roku. Nie trzeba dodawać, że wycięcie jest nadal znacznie większe niż modele aparatów z dziurkowaną dziurką, wybierane głównie przez konkurentów iPhone’a, ale przełomowa technologia rozpoznawania twarzy Apple nadrobi to u większości entuzjastów iPhone’a.

To tylko wierzchołek góry lodowej. Ujawniono również poprzednie wycieki z iPhone’a 13 Modem 5G nowej generacjiI Całkowicie nowe Wi-Fi (Uważane za „najbardziej irytujące błogosławieństwo dla użytkowników Wi-Fi w ciągu ostatnich 20 lat), Aktualizacje MagSafe I Zwiększ efektywność energetyczną (Co dobrze wróży żywotności baterii). Wyświetlacze ProMotion 120 Hz Jednak jest również opisywany Tylko dla modeli iPhone’a 13 Pro.

Co ciekawe, jedyną rzeczą, która pozostaje tajemnicą, pozostaje nazewnictwo (liczba „13” wydaje się mało prawdopodobna, biorąc pod uwagę jej niefortunne skojarzenie), ale możemy spodziewać się, że Apple wkrótce to wyjaśni, biorąc pod uwagę produkcję tych nowych iPhone’ów. Znacznie przed terminem.

___

Idź dalej Gordonem Serwis społecznościowy Facebook

Więcej o Forbes

Harmonogram produkcji iPhone’a 13 „przed terminem”, raport reklamacyjny

Pojawia się prototyp iPhone’a 13, który wyciekł z nowych masywnych tylnych aparatów

READ  Edycja Legend zdobyła złoty medal i wyjaśniono kilka poważnych zmian