Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Android 12 może zawierać poważne zmiany w powiadomieniach i widżetach

Nie jest tajemnicą, że Google o tym porozmawia Android 12 Następnie Konferencja I / O 2021, Ale może być oczywiste, czego można się spodziewać w przypadku domyślnego zdarzenia. John Prosser Strona główna Tech ona ma Rozpiętość Klip wideo, który nie tylko pokazuje poprzednio wyciekły przegląd wizualny, ale także wskazuje na pewne nowe zmiany funkcjonalne. Warto zauważyć, że Android 12 może odnawiać powiadomienia z grupowaniem, które informuje o liczbie oczekujących alertów i „dostosowuje” ekran blokady, który wyświetla to, co przegapiłeś.

Zobaczysz także wiele nowych narzędzi i przycisków, w tym nowe opcje pogody i zegara.

Renderowanie może również zapewnić lepszy wgląd w zgłoszoną aktualizację wizualną do systemu Android 12. W górnej części zaokrąglonych rogów zobaczysz bardziej płynny wygląd z wieloma przejściami i efektami. Wydaje się, że Google koncentruje się na nadaniu standardowemu systemowi operacyjnemu poziomu języka, który zwykle jest zarezerwowany dla sprzedawców zewnętrznych.

Nie ma gwarancji, że zobaczysz to podczas przesyłania strumieniowego I / O z Google. Pojawia się wkrótce po przejęte Wyciek Pixel 6, który będzie obejmował drastyczne, trójtonowe przeprojektowanie z wypukłością aparatu, która działa na całej szerokości telefonu – ten zestaw przecieków jeden do dwóch to dużo do zniesienia. Gdyby to było oryginalne, Google zamierzałby zmienić wygląd i sposób działania Androida po latach stosunkowo konserwatywnych dostosowań.

READ  Great Boulder Resources Ltd uderza w płytkie złoto w Cervelo