Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe karty kolekcjonerskie Final Fantasy 7 są dostarczane z NFT

Nowe karty kolekcjonerskie Final Fantasy 7 są dostarczane z NFT

Square Enix ogłosiło nowy produkt w swojej linii oficjalnych towarów: Final Fantasy 7: Anniversary Art Museum Trading Card Packs, które zawierają sześć kart fizycznych i jedną „Digital Card Plus”, które są pod każdym względem NFT.

Jak to zauważyłem VGCPełna talia z 207 kartami będzie dostępna w obu postaciach fizycznych, dostępne będą również cyfrowe wersje talii.

Chociaż początkowo firma stara się nie używać słowa „NFT” w swoich podstawowych działaniach marketingowych, wybierając zamiast tego wyrażenie „karta cyfrowa”, wyjaśnia tę koncepcję w Oficjalna strona internetowa.

Każda karta stanie się cyfrowym NFT zarządzanym przez technologię blockchain, a pozycje będzie można przeglądać na dedykowanej stronie internetowej.

Jednak wg Instrukcje Jeśli chodzi o produkt, Square Enix stwierdza, że ​​możliwość odsprzedaży lub przeniesienia przedmiotów nie jest dostępna. Firma oświadcza również, że wszelkie prawa własności intelektualnej do produktów nadal będą należeć do Square Enix, nie ma górnego limitu liczby kart, które można utworzyć, a okres wykupu cyfrowych wersji kart NFT wygaśnie w marcu 31, 2024.

Na koniec stwierdza, że ​​„możliwe, że nie będziesz mógł przeglądać ani używać karty cyfrowej w przyszłości”, jeśli usługa portfela używana przez karty, Enjin Wallet, ulegnie awarii.

the Final Fantasy 7 Karty Anniversary Art Museum zostaną wydane 31 marca 2023 roku w cenie 440 jenów za opakowanie.

READ  Najnowsza oferta zestawu słuchawkowego Amazon w Czarny piątek obniża Razer Nari Ultimate do najniższej ceny w historii

Wydaje się, że Square Enix jest zdeterminowane, aby kontynuować podążanie ścieżką NFT pomimo fali entuzjazmu dla technologii, która dramatycznie osłabła w 2023 r., z wieloma gra wideo Wydaje się, że wydawcy tacy jak Ubisoft wycofują się ze swoich dużych stawek w tej przestrzeni.

Square Enix niedawno ujawniło zwiastun Symbiogenezy, gry blockchain, którą firma opisuje jako „odblokowaną narrację rozrywkę NFT”, choć co to oznacza, pozostaje niejasne. Gra będzie zawierała 10 000 kolekcjonerskich grafik NFT, które, jak twierdzi firma, będą zawierały „rzeczywiste korzyści dla gry”, choć trudno zobaczyć, jak znaczące byłoby to bez znaczącego wpływu na wrażenia innych graczy.

Ma również zastąpić obecnego dyrektora generalnego Square Enix, Yosuke Matsudę, który wydaje się, że pozwolił na koszty kilku inicjatyw Blockchain Square Enix, po zatwierdzeniu przez akcjonariuszy w czerwcu 2023 r.