Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy Amazon Fire TV Stick 4K Max jest w sprzedaży za rekordowo niską cenę 40 dolarów

Nowy Amazon Fire TV Stick 4K Max jest w sprzedaży za rekordowo niską cenę 40 dolarów

Najnowsza wersja Amazon Fire TV Stick 4K Max Co odpowiada rekordowo niskiej cenie w Czarny Piątek. Kij do transmisji strumieniowej kosztuje zwykle 60 dolarów, co oznacza 33-procentową zniżkę.

Amazonka

Odpowiada to rekordowo niskiej cenie kija do transmisji strumieniowej.

40 dolarów w Amazonie

To jest Amazonowi absolutnie się to udało. Jak sama nazwa wskazuje, bez problemu radzi sobie z wideo w rozdzielczości 4K, a także obsługuje Dolby Vision i HDR10+. Pendrive integruje się z Wi-Fi 6E i ma 16 GB pamięci wewnętrznej w porównaniu do ośmiu w poprzedniej generacji. Dostępny jest nowy czterordzeniowy procesor 2,0 GHz, wbudowana Alexa i pilot, który umożliwia kontrolę nad powiązanymi inteligentnymi urządzeniami domowymi.

Jest to także pierwszy w historii drążek do transmisji strumieniowej wyposażony w funkcję AI Art firmy Amazon. Istnieje wbudowany szablon generowania obrazu, dzięki czemu możesz ustawić wygaszacz ekranu tak, jak chcesz. Jeśli nie podoba Ci się pomysł sześcionożnego kota jedzącego miskę spaghetti, kij zapewnia także dostęp do ponad 2000 rzeczywistych dzieł sztuki, które można wykorzystać jako wygaszacze ekranu.

To część większej wyprzedaży na Amazonie Od patyków po prawdziwe telewizory. Warto dodać, że Amazon Fire TV Stick Lite Co prawie odpowiada rekordowo niskiej cenie. Fire TV Stick Lite znalazł się na naszej liście Dzięki prostemu interfejsowi i obsłudze wszystkich głównych platform streamingowych.

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.

READ  New York Times kupuje popularną grę słowną Wordle