Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy depozyt iskrzy poszerzone plany dla Marvel’s Team Revamped Terror

Przez większą część roku słyszeliśmy o rebrandingu Midnight Sons przez Marvela i wygląda na to, że Marvel może mieć więcej planów poza serią gier wideo dzięki nowej kolekcji. Marvel wprowadza teraz przez Midnight Suns dwie marki do grupy na początku tego miesiąca: jedną, która obejmuje firmę komiksów i powieści graficznych, a drugą dla powieści graficznych i grafik „nie do pobrania”, lub, mówiąc potocznie, komiksów cyfrowych.

Depozyty są składane w Marvel Characters, Inc. , która jest spółką holdingową, z której Disney korzysta dla prawie wszystkich swoich różnych marek związanych z Marvelem. Chociaż postacie z komiksów — od Spider-Mana po Darkhawka, MODOK i nie tylko — są znakami towarowymi tej firmy, inne aspekty zostały również objęte, takie jak znaki towarowe nazw filmów od Marvel Studios.

Teraz nie ciągnąć wozu przed koniem ani niczego innego, ale to niekoniecznie znaczy wiele. Przynajmniej Dom Idei stara się zakryć ich podstawy, jeśli zdecydują się na coś naprzód. Przykład tego pojawia się również w rejestracji znaku towarowego Marvel Studios. beduin, niezapowiedziana seria Marvel Studios. Kiedyś Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA miał listę dla Marvela infografikaseria, która nigdy nie została wprowadzona w sensowny rozwój.

Może to również oznaczać, że Marvel jest po prostu w trakcie opracowywania serii komiksów, która służyłaby również jako łącze do nowej gry – lub może to oznaczać, że zmieniona nazwa kolekcji to nowa marka postaci z horroru, która posuwa się do przodu. Tak czy inaczej, rozsądnie jest sądzić, że fani powinni spodziewać się, że kolekcja pojawi się najpierw w grze wideo, której premiera planowana jest na drugą połowę tego roku.

READ  Abby Chatfield odpowiada na plotki dotyczące rozłamu Conrada Bena Stevensa

„Zdecydowaliśmy się podzielić, że podjęliśmy bardzo trudną decyzję o przeniesieniu okna premierowego na drugą połowę 2022 roku” – powiedzieli dyrektor kreatywny Jake Solomon i starszy producent franczyzy Garth De Angelis. „Wiemy, że wielu fanów nie mogło się doczekać, aby zagrać w tę grę wiosną przyszłego roku, a ta decyzja nie była łatwa. Zdecydowaliśmy się przyspieszyć uruchomienie gry, ponieważ potrzebujemy więcej czasu, aby była to najlepsza możliwa gra. Wierzymy w naszej kreatywnej wizji Midnight Suns Marvela i chcemy osiągnąć sprawiedliwość, dostarczając niezapomnianą przygodę osadzoną w nadprzyrodzonej stronie Marvela.Te dodatkowe miesiące zostaną wykorzystane na dodanie większej liczby fabuł, filmów i ogólnego dopracowania i będą niezbędne, aby pomóc nam zmienić naszą wizję w rzeczywistość”.

Północ z Marvela Nie ma jeszcze nowej daty premiery.

Kogo chcesz zobaczyć w następnej iteracji zespołu? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy lub przez Uderz naszego pisarza AdamaBarnhardta, aby porozmawiać ze wszystkimi rzeczami Marvela!