Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy przeciek od Samsunga potwierdza mocne decyzje projektowe telefonu Galaxy S24

Nowy przeciek od Samsunga potwierdza mocne decyzje projektowe telefonu Galaxy S24

W miarę narastania oczekiwań na wydarzenie Galaxy Unpacked, które odbędzie się w tym miesiącu, ujawniono kluczowe decyzje dotyczące smartfonów Samsung Galaxy S24.

Po wprowadzeniu na rynek chipsetu Samsung Exynos 2400 południowokoreańska firma zaoferuje Galaxy S24 i Galaxy S24+ z własnym chipsetem Exynos lub niestandardowym procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 dla Samsunga.

Ta decyzja wprowadziła społeczeństwo w stan napięcia. To podejście do chipsetu hybrydowego – w którym chipset zależy całkowicie od miejsca zakupu nowego smartfona – jest rozwiązaniem tradycyjnie stosowanym przez firmę Samsung. Jest stosowany w kilku seriach Galaxy S. W tych przypadkach telefon wyposażony w Snapdragon oferował większą wydajność i wytrzymałość w porównaniu do telefonów wyposażonych w Exynos o podobnych specyfikacjach.

Wczesne testy porównawcze ujawnione podczas testowania różnych telefonów S24 i S24+ wykazały, że telefony Exynos pozostają w tyle za telefonami ze Snapdragonem. To był koniec października, co pozostawiło Samsungowi ponad dwa miesiące na ulepszenie telefonów i znalezienie większej wydajności w krzemie.

Benchmarki z Geekbencha– Najprawdopodobniej w ostatecznej wersji sprzętu i oprogramowania – pokazuje wzrost o 6,1 procent w przypadku procesów jednordzeniowych i 5,8 procent w przypadku procesów wielordzeniowych w Galaxy S24+. Dane Geekbench pokazują również poprawę o 2,8% i 4,4% od końca października w przypadku telefonów Snapdragon.

Chipset Exynos firmy Samsung jest zbliżony do procesora Snapdragon firmy Qualcomm, ale ten drugi pozostaje silniejszą opcją. Wygląda na to, że decyzja Samsunga o wprowadzeniu dwóch wariantów nadal będzie punktem spornym dla tych w społeczności, którzy chcą jak najlepszej wydajności swojego nowego flagowego telefonu.

Oczekuje się, że rodzina Galaxy S24, w tym S24 Ultra i S-Pen, zostanie zaprezentowana 17 stycznia podczas nadchodzącego wydarzenia „Galaxy Unpacked”.

Przeczytaj już teraz, jak Samsung wykorzysta sztuczną inteligencję do ulepszenia fotografii w rodzinie Galaxy S24…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

READ  iPhone Pro Max powinien czerpać wskazówki z iPada