Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NuraTrue ma świetną funkcję, której Apple nie może dorównać

Nura to marka audio, której możesz nie znać, ale powinieneś. W ciągu ostatnich pięciu lat stworzyłem serię słuchawek, które dostosowują dźwięk do Twoich uszu. Dzisiaj wylądowałem nową parę, pierwsze prawdziwe bezprzewodowe ucho wewnętrzne, NuraTrue, i testuję je. Został ogłoszony i sprzedany dzisiaj. Możesz przeczytać dogłębną prezentację nowych wkładek dousznych Marka Sparrowa tutaj.

Więcej od ForbesaApple AirPods Pro i Beats Studio Buds: łeb w łeb

Zaczęło się od Nuraphone, masywnych słuchawek nausznych, które mają dodatkowy dotyk sprzętu: wyróżniający się element wewnętrzny, który pochyla się w kierunku ucha, podczas gdy zewnętrzna część odpycha świat zewnętrzny.

Na tym jednak ekskluzywność się nie skończyła. Wszyscy słyszymy rzeczy inaczej, a Nuraphone zmodyfikował to za pomocą technologii, aby spersonalizować dźwięk.

Tę funkcję można znaleźć w nowym NuraTrue Wireless. Działa znakomicie. Po sparowaniu NuraTrue odtwarza dźwięki odbierane przez mikrofony i mierzy sprzężenie zwrotne. To informuje słuchawki, czy masz większą czułość na tony średnie lub masz trudności ze słyszeniem tonów niższych. Następnie dostosowuje dźwięk podczas tworzenia profilu dźwiękowego, wyświetlając kolorowy wzór w aplikacji na smartfona, który jest unikalny dla Ciebie.

Następnie możesz wybrać nowy profil audio lub gotowy profil. Próbowałem tego wiele razy i różnica między nimi to dzień i noc. Potrzebujesz własnego, unikalnego profilu audio.

Ta funkcja wyróżnia się w NuraTrue, ale nie jest jedyna. NuraTrue ma aktywną redukcję szumów, która okazała się całkiem niezła, mimo że nie dorównuje flagowym słuchawkom, takim jak AirPods Pro i Sony WF-1000XM4.

Więcej od ForbesaApple AirPods Pro wprowadza imponujące nowe dostępne funkcje, ale jest pewien haczyk

Ma również własną wersję trybu przezroczystości Apple, zwaną trybem społecznościowym, który zmniejsza głośność muzyki, aby dać światu zewnętrznemu nieco więcej czasu.

Również w uszach Apple automatycznie wstrzymuje odtwarzanie muzyki po wyjęciu jednej z wkładek dousznych z ucha i wznawia działanie po jej ponownym założeniu.

Konstrukcja znacząco różni się od AirPods lub AirPods Pro, ponieważ jest małą czarną tarczą, która pasuje do ucha, z silikonowymi końcówkami zapewniającymi dopasowaną geometrię i precyzyjnie uniesioną krawędzią, która utrzymuje wkładkę douszną na miejscu. Posiada kilka silikonowych głowic, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej odpowiednią.

Żywotność baterii jest przyzwoita, ale nie świetna, a jedyne, czego nie ma, to etui z możliwością bezprzewodowego ładowania. Jednak podłączenie kabla to nie koniec świata. Jedynym minusem są przyciski dotykowe, do których, podobnie jak w przypadku innych prawdziwych słuchawek bezprzewodowych, trzeba trochę czasu, aby się przyzwyczaić.

Wreszcie, cena: przy 199 USD (199 GBP w Wielkiej Brytanii) NuraTrue przycina AirPods Pro z dużym marginesem.

Więc czy powinieneś to kupić?

Dopasowanie, wygląd, dźwięk ponad wszystko – kiedy przechodzisz przez szybki proces strojenia nausznego – sprawiają, że NuraTrue jest tak atrakcyjny.

Myślę, że wolę odczucie AirPods Pro, ale pod innymi względami NuraTrue jest bardzo pożądaną opcją.

Więcej od ForbesaApple iPad mini 2021: Nowy raport potwierdza, że ​​imponująca aktualizacja jest już prawie dostępna

READ  Oto, kiedy zagrać w „World of Warcraft: The Burning Crusade”