Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

O której godzinie zaczyna się mecz, na którym kanale telewizyjnym jest nadawany i jakie są nasze przewidywania?

co to jest?

Anglia zajęła trzecie miejsce w trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata podczas tej przerwy międzynarodowej. Strona boczna Garetha Southgate na stadionie Wembley to Polska.

Kiedy to jest?

Środa 31 marca.

O której godzinie zaczyna się mecz?

Gwizdek wybucha o 19:45.

Na jakim kanale telewizyjnym to jest?

Jest na ITV. Możesz również śledzić nasz blog na żywo na naszej dedykowanej stronie poświęconej piłce nożnej.

Co to są wiadomości grupowe?

Anglia otrzymała zaskakującą poprawę przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata Polski, a Robert Lewandowski odpadł z meczu z powodu kontuzji.

Gareth Southgate pochwalił Lewandowskiego jako „najlepszego strzelca w swoim biznesie”, ale 32-latek wrócił do swojego klubu Bayern Monachium po kontuzji kolana w wygranym 3: 0 meczu z Andorą. Zdobyte dwukrotnie. Polski FA twierdzi, że napastnik zostanie odsunięty na bok przez 10 dni z powodu uszkodzenia ścięgien, co oznacza, że ​​w przyszłym tygodniu zmierzy się z Paris Saint-Germain, kiedy będzie gotowy do pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Nieobecność Lewandowskiego w meczu z Anglią pomija długo oczekiwaną rywalizację dwóch najlepszych środkowych napastników w światowym futbolu. Southgate chwali wkład Harry’ego Kane’a. Kapitan reprezentacji Anglii strzelił swojego pierwszego gola w siedmiu meczach przeciwko Albanii 2: 0 w niedzielę, mówiąc, że nie może pozwolić, aby debata na temat jego przyszłości w Tottenham Hotspur została skierowana przed tegoroczne Mistrzostwa Europy.

Southgate upierał się, że nie rozmawiał z Kane’em o przyszłości swojego klubu, ale powiedział, że 27-latek jest w „dobrym miejscu” i jest skupiony. „To, co mnie uszczęśliwia w tym tygodniu, to fakt, że Harry był bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkiego” – powiedział Southgate.

„Jego pogląd na to, gdzie jest klub (Tottenham), jest taki, że mają trzy punkty z miejsca w Lidze Mistrzów, przed finałem Pucharu Ligi. To była jedyna rzecz, o której ze mną rozmawiał”.

READ  Axolift wkracza do Polski | Vertikal.net

Połączenie Declana Rice’a i Masona Mounta w środkowej pomocy to permutacja, którą Southgate może rozważyć, zwłaszcza jeśli zmieni on formację 3-4-3.

„Kiedy Mason rozwinie się fizycznie, myślę, że będzie bardziej zdolny do konsekwentnej gry w tych głębszych obszarach” – powiedział Southgate o Mount, którego wszechstronność oznacza, że ​​jest prawie pewnym starterem w Euro. „Praca z graczem takim jak on jest niemożliwa i nie powinna być inspiracją”.

Menedżer pochwalił „dojrzałość” Rice’a, gdy Jordan Henderson przegrał walkę na czas przed meczem.

Napisane przez Jasona Burta

Co oni mówią?

Luke Shaw obiecał, że nie upadnie ponownie po przekazaniu menadżera Anglii Garethowi Southgateowi na arenie międzynarodowej, sygnalizując swój powrót z pomocą dla Harry’ego Kane’a.

Shaw, który jest po lewej stronie Manchesteru United, przyznał, że myślał, że miał świetną okazję z Anglią po tym, jak opuścił zespół po swoim ostatnim międzynarodowym powrocie z Hiszpanią w 2018 roku. Ale Shaw mówi, że jego dziewczyna nigdy nie straciła wiary, a 25-latek chce nadrobić stracony czas i chce udowodnić Southgate, że może zaufać sobie przed letnimi Mistrzostwami Europy.

Southampton zmierzy się z mile widzianym bólem głowy podczas selekcji na jutrzejszy wieczór eliminacji do Mistrzostw Świata przeciwko Polsce na Wembley, między byłym absolwentem Akademii w Southampton a Ben Sylvestrem z Chelsea.

„Bardzo żałuję, ale nie mogłem przestać myśleć o błędach, które popełniłem w przeszłości, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii” – powiedział Shaw. „Opuściłem wiele obozów. „Nie jestem w najlepszej pozycji, ale myślę, że dużo o tym myślałem przez ostatnie dwa lata – tego najbardziej żałuję. Tak, oczywiście, Gareth upadł. Próbowałem pozostać z nim w kontakcie, on wie, że wszystko się zmieniło.

„Grałem ostatni [before Albania] Hiszpania. Oczywiście nie grałem dużo dla swojego klubu, to tylko pokazuje, że tak jest [Southgate] Nadal mi ufał, ponieważ grał mną w tej wielkiej grze. Tak, po obozach – najbardziej żałowałem, że się wycofałem i jak się wydostałem. „Wtedy po prostu zauważyliśmy, że nie czuję się dobrze. Myślę, że to wielki przywilej i zaszczyt grać dla twojego kraju i czasami z tego korzystałem. ”

READ  Prawicowy rząd Polski zwalnia dyrektora wiodącego muzeum sztuki współczesnej jako kolejny cios w scenę kulturalną

Odnosząc się do trudności, z jakimi borykał się Shaw, kiedy Jose Mourinho był menadżerem United, dodał: „Miałem wtedy problemy, takie jak kontuzje, ale były one możliwe do opanowania, ale miałem dużo na głowie, zwłaszcza gdy byłem w United. „Ludzie wiedzą, co się dzieje, ale Gareth dał mi kolejną szansę. Oczywiście, że jestem inny. Muszę mu udowodnić, że chcę być częścią tego zespołu”.

Napisane przez Matt Law

Jakie są sprzeczności?

Czy mogę postawić na mecz? Tutaj znajdziesz najnowsze oferty i darmowe wyzwania.

Anglia: 2/7

Polska: 9/1

Losowanie: 17.04

Jaka jest nasza prognoza?

Nie będzie to łatwa noc dla Anglii, ponieważ Polska doświadczy gwałtownego wzrostu jakości oporu z poprzednich dwóch spotkań. Ale gdy Lewandowski jest niedostępny, wystarczy Anglii, aby wygrać.

Werdykt: Anglia 2 Polska 1