Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lewandowski odrzucił konfrontację Polski z Anglią

Kiedy napastnik Robert Lewandowski został wykluczony z powodu kontuzji kolana, Anglia odniosła poważny cios w Polskę przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w tym tygodniu.

Lewandowski zranił się w prawe kolano i zeskanował w poniedziałek godzinę po niedzielnym zwycięstwie z Andorą. Piłkarz Bayernu Monachium ma pozostać poza domem przez 10 dni.

Przeczytaj | Indie vs Zjednoczone Emiraty Arabskie Zapowiedź: Stemac domaga się jaśniejszego spojrzenia

– Robert Lewandowski nie zagra w środowych eliminacjach do mistrzostw świata z Anglią w Londynie z powodu kontuzji – podał Polski Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej.

„Badania medyczne i obrazowe wykazały uszkodzenie więzadeł prawego kolana. Krótki czas pozostały do ​​następnego meczu reprezentacji wyklucza udział kapitana reprezentacji w tym meczu.”

Przeczytaj | Przyjazne transmisje na żywo z Indii vs ZEA, szczegóły zawodów: kiedy i gdzie oglądać

32-letni Lewandowski jest w tym sezonie w dynamicznej formie, strzelając już 42 gole dla Bayernu we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. Strzelił dwa gole dla Polski w meczu grupy I z Andorą 3: 0.

Lewandowski jest na dobrej drodze, by pobić rekord Gerta M 19்ல llera w Bundeslidze 1971-72, wynoszący 40 goli w jednej kampanii, zajmując 35. miejsce w 8 meczach ligowych.

READ  Choroba legionistów w Polsce: raport WHO