Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

O torach: Toyota udowadnia, że ​​samochody napędzane wodorem mogą dobrze wyglądać

Ponadto Porsche wydaje przewodnik po europejskiej kulturze hip-hopowej.

A zatem, kiedy sami tego nie tworzymy CarAdvice Zespół spędza dużo czasu na badaniu i konsumowaniu treści motoryzacyjnych z całego świata.

Oto tylko kilka zdjęć, artykułów, filmów lub postów w mediach społecznościowych, które zwróciły naszą uwagę w zeszłym tygodniu. Niektóre z nich są zupełnie nowe, a niektóre są już od jakiegoś czasu w Internecie.

Ciesz się – niewiele, dobrze?


1. Samochód wyścigowy zasilany wodorem Toyota Corolla wygląda świetnie

Toyota opracowuje napędzany wodorem samochód wyścigowy Corolla i planuje wziąć udział w wyścigu wytrzymałościowym Super Taikyo w przyszłym miesiącu. Jednak w przeciwieństwie do innych samochodów napędzanych wodorem, samochód wyścigowy Corolla wykorzystuje silnik spalinowy (ICE), a jego dźwięk wydechowy wygląda jak zwykły hot hatch.

Na filmie można zobaczyć, jak centralny wydech emituje kuszący dźwięk podczas rozruchu, który przekształca się w niegrzeczny ryk, gdy kierowca wyścigowy opuszcza depot.

Zamiast wykorzystywać wodorowe ogniwo paliwowe do zasilania silnika elektrycznego, prototypowy samochód wyścigowy wykorzystuje wodór do napędzania zwykłego silnika spalinowego. Nie wytwarza żadnych gazów dwutlenku węgla, z wyjątkiem niewielkiej ilości wydzielanej podczas spalania smaru podczas procesu spalania.

Prototyp Toyoty udowadnia, że ​​jest dla nas nadzieja na przyszłość paliw alternatywnych!


2. Porsche publikuje przewodnik turystyczno-kulturowy dotyczący hip-hopu w Europie

Porsche i dziennikarz muzyczny Niko Halls podjęli współpracę, aby wydać nową książkę, Hip Hop Culture – A Road Trip Across Europe.

212-stronicowy przewodnik turystyczny i kulturowy został opublikowany jako wydanie specjalne Porsche Christophorus, które dokumentuje kulturę Porsche.

Przewodnik rzuca światło na ewolucję miejskiej kultury młodzieżowej hip-hopu w europejskich miastach oczami 17 artystów z Europy. Każdy z nich wniósł znaczący wkład w europejską scenę hip-hopową w ciągu ostatnich 25 lat.

Zdjęcia, miejsca docelowe, wywiady i historie pojawiają się w całym magazynie, w którym można je kupić back2tapebook.com. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz organizacji charytatywnej Viva Con Agua.

READ  Sony podnosi cenę PlayStation 5 w niektórych regionach

Choroba Downa, Porsche.


3. Wychodząc w górę kierowca przeskakuje przez most zwodzony

Kamery bezpieczeństwa zarejestrowały w tym tygodniu materiał filmowy przedstawiający kierowcę z Daytona Beach na Florydzie, niszczącego barykadę i wykonującego prawdziwy skok przez most Blues Brothers.

Kierowca mógł spóźnić się lub po prostu potrzebować zastrzyku adrenaliny, ale uszkodzenie bariery mostu zwodzonego i lekkomyślność nie pozostały niezauważone.

Lokalna policja potępiła podstęp przeciw śmierci, który obecnie poszukuje sprawcy.


4. Dwa radiowozy zderzyły się po tym, jak policjanci odciągnęli się nawzajem

A propos głupich wyczynów samochodowych, dwóch policjantów z Waszyngtonu w USA zbiera swoje radiowozy ścigając się na podmiejskiej ulicy.

Co zrozumiałe, samochody jechały z prędkością do 100 km / h, zanim straciły kontrolę i się zderzyły, a jeden z nich wylądował przez drewniany płot lokalnego właściciela domu.

W incydent zaangażowanych było czterech funkcjonariuszy, o których powiedziano, że jest nowy w tej roli – co może wyjaśniać pokazaną tutaj niedojrzałość.


5. Mężczyzna wypełnia misję Nerdy’ego polegającą na zaparkowaniu swojego samochodu wszędzie na lokalnym parkingu

Przez ostatnie sześć lat pewien Brytyjczyk z Bromley prowadził arkusz kalkulacyjny z listą wszystkich parkingów, z których korzysta w swoim lokalnym supermarkecie, starając się powstrzymać ich wszystkich.

Właśnie ukończył zestaw, zaparkował swój samochód na 211 miejscach w swoim lokalnym supermarkecie Sainsbury.

Nie chcąc wyglądać jak Gareth Wilde błądzący po szalonych i numerujących każdą przestrzeń, zamiast tego stworzył uporządkowany arkusz kalkulacyjny, który może zidentyfikować, gdy tylko wróci do domu za każdym razem.

To nie jest najciekawsze osiągnięcie na świecie, ale każdy ma swoją własną wersję Mount Everest, prawda?