Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

OBEJRZYJ: MEGADETH rozpoczyna letnią europejską trasę koncertową 2023 w Katowicach w Polsce

Megadeth Rozpoczęła się letnia europejska część 2023 „Zmiażdż świat” Wycieczka w niedzielę 23 lipca Potrójne thrashowe uderzenie Festiwal w Spotku w Katowicach. Nagrane przez fanów wideo z koncertu można znaleźć poniżej.

Lista zespołów przedstawia się następująco:

01. Hangar 18
02. obudzić zmarłych
03. W mojej najciemniejszej godzinie
04. Strach i ucieczka od umysłu
05. Znów zły
06. Kule potu
07. Wygraj lub zgiń!
08. dystopia
09. mieć nadzieję
10. Huragan dusz
11. Tout le monde
12. Wrócimy
13. Symfonia zniszczenia
14. Pokój się sprzedaje

Bis:

15. Mechanika

Bis 2:

16. Święte wojny… kara karna

MegadethObecny skład składa się z gitarzysty/piosenkarza Dave’a Mustaine’aPerkusista urodzony w Belgii, obecnie mieszkający w Los Angeles Dirka VerburenaGrał z Szaniec Ponad dekada do przyłączenia się MegadethBrazylijski gitarzysta Kiko LoureiroDawniej znany ze współpracy z m.in Ankarai basista Jamesa Lomenzo. James był MegadethBasista w połowie 2000 roku i przeszedł na emeryturę jako członek trasy koncertowej w 2021 roku „Metalowa trasa roku”. W maju 2022 roku ogłoszono Lomenzo Oficjalnie zjednoczeni Megadeth Rodzina.

Ostatni wrzesień, MegadethOstatni album, „Chory, umierający… i martwy!”Zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów w pierwszym tygodniu sprzedaży, osiągnął 3. miejsce na liście Billboard 200 i był na szczycie listy Top Album Sales, Top Current Albums Sales, Top Rock & Alternative Albums, Top Rock Albums i Top Hard Rock Albums. „Chory, umierający… i martwy!” była wysoko oceniana Megadeth Album osiągnął 1. miejsce w Finlandii, 1. miejsce w Australii, Polsce, Szwajcarii i Szkocji. 2, Wielka Brytania nr. 3 i tak dalej.

MegadethPoprzednie top 10 wpisów na liście Billboard 200 „Odliczanie do zniszczenia” (nr 2, 1992)„Judanezja” (nr 4, 1994)„Ukryte litery” (nr 10 z 1997 r.)„Zjednoczone obrzydliwości” (nr 8 z 2007 r.)„Etap końcowy” (nr 9 z 2009 r.)„Super zderzenie” (nr 6 z 2013 r.) i „Dystopia” (nr 3, 2016).

READ  Aktualizacja beta interfejsu użytkownika 6.0 zostanie wydana w Chinach, Indiach, Polsce i Wielkiej Brytanii

Megadeth Niedawno doczekał się trzynastego Grammy Nominacja do nagrody „Best Metal Performance” za ten utwór „Wrócimy” z „Chory, umierający… i martwy!”.

Megadeth Wygrana w 2017 r nagroda Grammy „Best Metal Performance” za utwór tytułowy z albumu zespołu z 2016 roku „Dystopia”. W grupie uplasował się na dwunastym miejscu Grammy Nominacja w tej kategorii (w tym nominacje w wycofanej kategorii „Najlepszy występ w hard rocku / metalu”).

MegadethNiedawno ukończona kanadyjska część „Zmiażdż świat” Trasa rozpoczęła się w Kolumbii Brytyjskiej koncertami w Abbotsford i Kelowna odpowiednio 28 i 29 kwietnia, przed przystankami w Edmonton, Calgary, Saskatoon, Winnipeg, Hamilton, Ottawa, Quebec City, Montreal i Moncton oraz Halifax 15 maja. Kula Dla Mojej Walentynki I ONI Zapewniono wsparcie dla wycieczki.