Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obie gry sędziowskie są teraz dostępne na PC, musisz w nie zagrać

Obie gry sędziowskie są teraz dostępne na PC, musisz w nie zagrać

Dopiero w zeszłym roku przyszłość Reguła Serial wyglądał bardzo podejrzanie, dzięki prawnej batalii o supergwiazdę Takuyę Kimurę. Wydaje się to być jednak w pełni wyjaśnione, biorąc pod uwagę, że obie gry nie tylko pojawiają się na PC, ale faktycznie istnieją.

Jak informowaliśmy w 2021 r.:

Według tygodnika Nikan Taishocytowano japońskiego znawcę rozrywki, który powiedział, że następny utracony osąd Będzie to ostatni wpis z serii. „Ponieważ”, wyjaśnia wtajemniczony, „ci, którzy stoją za twórcą gry i ci, którzy stoją za nim [Kimura’s talent agency] Podobno Johnny’s nie był w stanie dojść do porozumienia w sprawie platform sprzedaży gry.

Dziś jednak to wszystko pod mostem, bo oba są 2018 Reguła oraz sequel 2021, utracony osądDostępne teraz na Steam i dostępne do zakupu.

To jest to Miły Biuletyn Informacyjny! Sprawdziłem obie gry pod kątem Kotaku, eksplodował z obydwoma. Oto moje ostatnie przemyślenia na temat pochodzenia:

Granie w Judgment and Yakuza jest jak oglądanie tego samego obrazu – w tym przypadku ulic Kamurocho – przez dwa różne filtry. Prezentacja może się nieznacznie różnić, a ton jest nieco inny w porównaniu, ale podstawowy obraz jest identyczny, od geografii po kopnięcie w twarz.

Formuła Yakuzy, niezmieniona tutaj pod wpływem policyjnego dyspergatora, mimo swojego wieku jest nadal bardzo dobra. Naprawdę podobał mi się czas spędzony z Judgmentem, po części dlatego, że zagrałem w nowej, bardziej ludzkiej obsadzie, ale przede wszystkim dlatego, że klocki Yakuzy z „rozwalających pachołki drogowe w żebra” w połączeniu z „serialem telewizyjnym o wściekłych mężczyznach” są nadal dużo zabawy.

A Oto moja recenzja sequelaco jest lepsze:

Jeśli posiadasz komputer, możesz być zdalnie ciekawy Yakuza seria Ale nie wiedziałeś, od czego zacząć, a nawet czy powinieneśBędę tu odważny i zasugeruję, że w 2022 roku te gry mogą być najlepszym punktem wyjścia. To mniejsze i bardziej skoncentrowane doświadczenia, wolne od obciążeń związanych z główną historią serii, a walka oparta na akcji jest tutaj tak zabawna, jak zawsze. Yakuza Zabawki.

READ  2023 Ford Mustang V8 będzie trudny do zhakowania w szybkich sklepach - raport

To jedne z moich ulubionych gier na PlayStation z ostatnich pięciu lat, a teraz, gdy są dostępne na PC – i najnowsze gry Sega Yakuza Porty były całkiem dobre — teraz od razu są też moimi ulubionymi grami na PC.