Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obraźliwe zdjęcia przedstawiają szefa Wagnera Jewgienija Prigożyna w peruce i przebraniu

Obraźliwe zdjęcia przedstawiają szefa Wagnera Jewgienija Prigożyna w peruce i przebraniu

Mogłyby pochodzić prosto z filmu Sachy Barona Cohena, ale to są zdjęcia szefa Wagnera, Jewgienija Prigożyna.

Rosyjskie media ujawniły zdjęcia watażki w peruce i przebraniu.

Uważa się, że zabawna maska ​​została odkryta po tym, jak oficerowie Władimira Putina splądrowali dom watażki w Sankt Petersburgu po jego krótkotrwałym buncie przeciwko Kremlowi.

Jedno przebranie przedstawia Prigożyna jako pracownika ministerstwa w Sudanie, a inne przedstawia go przebranego za pomocnika dyplomatycznego w Abu Zabi.

Inne zdjęcia przedstawiały go udającego wojskowych zarówno z Libii, jak i Syrii, a najemnik robił dziwaczne zdjęcia w autoportretach, które pojawiały się na prokremlowskich kanałach Telegramu.

Raporty w Rosji twierdziły, że Prigożyn był w przebraniu w Afryce i na Bliskim Wschodzie, próbując wspierać interesy Putina i rozmieszczać siły Wagnera.

ikona aparatuMogłyby pochodzić prosto z filmu Sachy Barona Cohena, ale to są zdjęcia szefa Wagnera, Jewgienija Prigożyna. kredyt: Świergot

Słaba jakość niektórych przebrań doprowadziła do sugestii na Telegramie, że obrazy zostały zmanipulowane przez państwo w celu ich wzmocnienia, a zwolennicy watażki twierdzą, że ujawnione zdjęcia mogłyby naruszyć ścisłe bezpieczeństwo narodowe Rosji, gdyby Prigożyn nosił je za granicą .

Ukraińcy szybko zaczęli kpić z szefa Wagnera, a urzędnik państwowy Anton Gieraszczenko napisał: „To nie są zdjęcia do roli w taniej komedii, ale selfie Prigożyna.

„Na większości zdjęć wczorajszy„ Bohater Rosji ”jest ubrany w libijski mundur z pagonami i elementami fabularnymi”.

READ  Podczas trzęsienia ziemi odkryto skarb sprzed 500 lat