Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oddani fani próbują sprowadzić dawno nieżyjącą grę MMO Dragon’s Dogma na Zachód

Grupa ciężko pracujących fanów próbuje zarobić Dogmat Smoka MMO POWRÓT OD ŚMIERCI, WSPIERANY W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Dragon Dogma Onlinegra MMO oparta na popularnej serii fantasy RPG Został wydany tylko w Japonii. Gra została opracowana przez firmę Capcom na PC, PS3 i PS4 i ma zostać wydana w 2015 roku. Gracze wcielają się w Arisen of the White Dragon, który musi bronić krainy Lestanii przed atakami i najazdami brutalnych potworów. MMO przyniosło wiele oryginalnych platform, takich jak walka z towarzyszami i pionkiem, i jest popularne wśród graczy Dogmat Smoka fanów w Japonii.

Mimo dobrego przyjęcia w tamtym czasie, Dragon Dogma Online To było (w kategoriach MMO) krótkotrwałe. Serwery wyłączone w 2019 roku.

Teraz, dzięki mocy prywatnych serwerów i tłumaczeniom fanów, w końcu (nieoficjalnie) trafia na Zachód.

To nie odstraszyło Dogmat Smoka kibice, którzy m.in Długie oczekiwanie na kontynuację grybyli zajęci ożywianiem emerytowanej gry MMO. Jak zauważył Games Radar Grupa oddanych fanów ciężko pracuje nad stworzeniem prywatnych serwerów z pełnymi angielskimi tłumaczeniami Dragon Dogma Online.

Wygląda na to, że projekt postępuje bardzo szybko, jak pokazano w niedawno zaktualizowanym filmie opublikowanym na YouTube. Pozdrowienia dla tego gracza i ogromnej maski kota.

READ  LastPass mówi, że żadne hasła nie zostały zhakowane po strachu przed włamaniem