Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sony dodaje więcej opcji odtwarzacza multimedialnego do odtwarzacza Android Walkman — Pickr

Nazwa „Walkman” wciąż tyka, ponieważ Sony utrzymuje przy życiu odtwarzacz multimedialny Android, nawet jeśli telefony pozostają w Australii.

Zaledwie kilka tygodni w roku urządzenia są już w drodze, choć mogą nie wszystkie być takie, jakich można by się spodziewać. Chociaż wiemy całkiem dobrze, co Samsung szykuje w lutym, telefony nie są w głowie każdego producenta.

W rzeczywistości Sony – które dawno temu opuściło australijskie wersje telefonów – kieruje funkcje telefonu w nieco inny sposób, wprowadzając podobną koncepcję w odtwarzaczu multimedialnym z ekranem dotykowym i wbudowanym Androidem, jak to miało miejsce w przeszłości.

Odrodzone modele Sony Walkman widzieliśmy już kilka razy, ale rok 2023 ma nieco inne podejście do tego tematu, ponieważ mniejszy, niższy model Sony zwykle odchodzi, zastępując go wersją Androida ze średniej półki. Teraz to jest coś innego.

Występuje w Sony NW-A306, modelu bez łatwej do wymienienia nazwy, który będzie miał 3,6-calowy ekran dotykowy i system Android 12 o wadze 113 gramów, a także niektóre Tę samą technologię można znaleźć w słuchawkach Sony WH-1000XM5w tym technologię Digital Sound Enhancement Engine, znaną również jako „DSEE”.

NW-A306 obsługuje dźwięk w wysokiej rozdzielczości, co jest jednym z głównych powodów, dla których warto korzystać z tego odtwarzacza multimedialnego, a dzięki systemowi Android na pokładzie obsługuje szeroką gamę aplikacji muzycznych w wysokiej rozdzielczości, takich jak jak Bezstratne korzystanie z Apple Music Obok Pływy są ciężkie. Nie ma jeszcze takiego szczęścia dla Spotify, ludzie, choć to może się zmienić.

Za 499 USD w Australii, Sony NW-A306 to średniej klasy odtwarzacz multimedialny HD, coś, co może trafić w tysiące w zależności od tego, kto go wyprodukował, i wygląda na to, że ma silnego konkurenta z Najdroższa Norma SR25 firmy Astell & Kern.

Nie będzie to jednak samo, ponieważ droższy model Sony za 999 USD debiutuje w NW-ZX707, większej 5-calowej odmianie motywu odtwarzacza multimedialnego HD, który zawiera ulepszony sprzęt pod maską w celu poprawy dźwięku, na przykład precyzyjnie dostrojone kondensatory i sterownik DSD Remastering.

READ  Pixel 6a już wycieka i pokazuje duży przełom dla telefonów klasy średniej Google

Pamiętaj, że nie jest tak drogi jak inne odtwarzacze multimedialne HD firmy Sony, Modele ZM2 Walkman w sprzedaży detalicznej za 1899 USD i 4999 USD.

Jednak żaden z dwóch nowych modeli nie jest dostarczany ze słuchawkami, więc warto wziąć to pod uwagę przy rozważaniu tych odtwarzaczy multimedialnych, ale oba mają zostać wprowadzone na rynek w Australii pod koniec lutego.