Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Odkryj zrównoważony styl w nowym, okrągłym sklepie z modą w Strathalbyn

Odkryj zrównoważony styl w nowym, okrągłym sklepie z modą w Strathalbyn

Źródło obrazu: Fotografia Megan Coles

Niedroga moda zawitała do jednego z wiejskich miasteczek w Republice Południowej Afryki, a nowy ekologiczny butik Ciclo został niedawno otwarty w Strathalbyn, malowniczej godzinie jazdy samochodem od Adelajdy.

Nowy sklep wnosi do miasta nowy styl świadomego ubierania się, z nadzieją, że Strathalbyn rozkwitnie i stanie się centrum dla pasjonatów mody ekologicznej.

Ciclo z dumą prezentuje marki takie jak Miann & Co, Bimby & Roy, Pinky & Kamal, Rolla's, All Fenix ​​i inne. Klienci mogą również zapoznać się z wybraną przez nich „okrągłą” kolekcją obejmującą takie marki, jak Camilla, Marc, Aje, Auguste, LululemonCountry Road i nie tylko.

Celem butiku dla dzieci jest dostarczanie wysokiej jakości, ekologicznej odzieży, która jest nie tylko modna, ale i ponadczasowa, zapewniając dziedzictwo z pokolenia na pokolenie.

Oprócz odzieży Ciclo oferuje wybór unikalnych artykułów gospodarstwa domowego i biżuterii, co czyni ją idealnym miejscem dla stylowych, dbających o środowisko klientów.

Źródło obrazu: Fotografia Megan Coles

Nazwa sklepu Ciclo, co po włosku oznacza „cykl”, doskonale oddaje jego misję polegającą na promowaniu mody cyrkularnej.

Założycielka Brittany Vaninetti wyobraziła sobie przestrzeń, w której można by sprzedawać nowe i ulubione ubrania pod jednym dachem, tworząc w lokalnej społeczności gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Chciała dać mieszkańcom Strathalbyn możliwość dostępu do ekologicznych artykułów niezbędnych do garderoby bez konieczności opuszczania rodzinnego miasta.

„Chcieliśmy stworzyć centrum mody o obiegu zamkniętym w naszym pięknym wiejskim miasteczku, jednocześnie dając mieszkańcom możliwość zakupu wysokiej jakości elementów garderoby tam, gdzie mieszkają” – powiedziała Brittany Vaninetti, założycielka Ciclo.

„Od chwili otwarcia byliśmy zaskoczeni odzewem w sklepach i Internecie.

„Ten butik był moim marzeniem od lat, ponieważ zawsze myślałam: czy nie byłoby wspaniale móc kupować i przymierzać wysokiej jakości ubrania lokalnie, bez konieczności jeżdżenia do Adelajdy i zabierania własnych zapasów? możliwości?”

Źródło obrazu: Fotografia Megan Coles

Butik oferuje unikalny system wykupu, który zachęca klientów do zwrotu zużytej odzieży Ciclo w zamian za kredyt sklepowy, wspierający odsprzedaż i żywotność każdej sztuki.

„Chciałam też zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zająć się szybką modą i cyklem „kup i wyrzuć”, który stał się tak powszechny w naszej kulturze konsumenckiej” – powiedziała Brittany.

„Chcemy edukować naszych klientów, aby dokonywali bardziej świadomych wyborów, a także promować etos „wybieraj dobrze i odsprzedawaj”, aby ubrania można było nosić dłużej, ponownie używać i redystrybuować tak długo, jak to możliwe.

„Jestem podekscytowana, gdy widzę, jak klienci przekraczają próg sklepu, wolą kupować od wysokiej jakości, zrównoważonych marek lub z cudzej garderoby, zamiast wybierać szybką modę, więc to dla mnie zwycięstwo.

Dlaczego więc nie wybrać się na weekendową wycieczkę do Ciclo w Strathalbyn? Będziesz miał nie tylko okazję rozkoszować się ekologiczną modą, ale także będziesz miał okazję odkryć jedno z najpiękniejszych miasteczek w Australii Południowej.

Co: Butik Cyclo
Gdzie: 6/4 Donald Street, Strathalbyn
Kiedy: Otwarte we wtorek, czwartek, piątek, sobotę i niedzielę
po więcej informacji, Kliknij tutaj.
READ  Kobo Libra 2 - recenzja 2021