Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferowane badania nabiałowe |  Wiadomości mleczne Australia

Oferowane badania nabiałowe | Wiadomości mleczne Australia

Dyrektor DRF, profesor Yanni Garcia 2023, powiedział temat Znacznie więcej niż tylko węgielwywołał niezliczone, wartościowe rozmowy na temat realiów związanych z emisją dwutlenku węgla w przyszłości przemysłu mleczarskiego.

„W sympozjum DRF 2023 wzięło udział ponad 200 osób i wspaniale było przebywać w otoczeniu profesjonalistów z branży, rolników i naukowców, którzy wspólnie pracowali nad wspólnym celem, jakim jest wzmocnienie australijskiego przemysłu mleczarskiego” – powiedział profesor Garcia.

„W ciągu dwudniowego programu, który skupiał się na rzeczywistości związanej z węglem i różnorodnych kwestiach z nim związanych, mieliśmy 23 znakomitych prelegentów, którzy bardzo chętnie dzielili się swoimi pomysłami, wiedzą i doświadczeniami.

„Nasi dwaj międzynarodowi główni prelegenci, dr Tim Mackle z Nowej Zelandii i Ad van Velde z Holandii, zachwycili publiczność dyskusjami na temat różnorodności biologicznej i innowacji w obliczu zmieniających się oczekiwań klientów na całym świecie.

„Ponieważ obaj główni mówcy mają również praktyczne doświadczenie w hodowli bydła mlecznego, publiczność – zwłaszcza hodowcy bydła mlecznego z całej Nowej Południowej Walii – była zaangażowana i przedstawiła wiele nowych narzędzi i pomysłów do wdrożenia.

„Pytania i odpowiedzi z profesorem Richardem Eckardem z Uniwersytetu w Melbourne i Aaronem Simonsem z DPI cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności – rozmawiali o emisji dwutlenku węgla, sposobach jego ograniczenia, różnorodności biologicznej oraz rozważaniach na temat wołowiny i wołowiny mlecznej.

„Następnie znakomity panel rolników podzielił się niezwykle motywującymi i inspirującymi, różnorodnymi spojrzeniami na swój rozwój pomimo wielu przeciwności losu w ciągu ostatnich kilku lat. Wielu obecnych młodych rolników było pod wrażeniem ich pomysłów, co zaowocowało bardzo pozytywną sesją .

„Dzisiaj, drugiego dnia sympozjum DRF w Corstorphine Dairy, 10 młodych naukowców zaprezentowało swoje własne badania, rywalizując o wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego.

READ  Mówią, że alfa dla współczesnych millenialsów? Nie pozwól, żeby to cię powstrzymało

„Gratulacje dla doktorantki drugiego roku na Uniwersytecie w Sydney, Alice Shirley, która swoją prezentacją zwyciężyła w konkursie Emerging Photographers Competition: Wykrywanie zmian w reakcji na temperaturę poszczególnych zwierząt gospodarskich wyposażonych w czujnik siatkowy poprzez opracowanie modelu progowego do określania poboru wody.– stwierdził profesor Garcia.

Sukces Sympozjum 2023 był możliwy tylko dzięki hojnemu wsparciu sponsorów DLF Seeds, Dairy Australia, Rząd Nowej Południowej Walii, RCI, Lactalis Australia, Scibus, Cows-R-Us, Bega, AM Dairy Solutions i Norco.

Drugiego dnia sympozjum DRF w Corstorphine Dairy 10 młodych naukowców zaprezentowało uczestnikom swoje własne badania.