Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wciągająca rozrywka – ​Samsung Canada Newsroom

Wciągająca rozrywka – ​Samsung Canada Newsroom

Samsung Canada prezentuje 98-calowy telewizor QLED 4K Q80C na rok 2023, który rejestruje oszałamiający obraz i zapewnia wspaniałe wrażenia wizualne.

Każdy wie, że telewizor w każdym domu to miejsce, w którym można się spotkać i cieszyć się najnowszymi filmami i telewizją. Ci, którzy cenią sobie kontakty towarzyskie, organizację wydarzeń, popularną technologię i wciągającą rozrywkę, zdają sobie sprawę, że salon to coś więcej niż tylko pokój. To tutaj doświadczysz historii play-offów, chwil z klasycznego kina i nostalgii za domowym kinem. Wraz z premierą 98-calowego telewizora QLED 4K Q80C firmy Samsung ustanowiono standard dla ultradużych telewizorów.

Zaprojektowany, aby zapewnić żywe kolory i krystalicznie czyste szczegóły na olśniewającym, ultracienkim wyświetlaczu, 98-calowy telewizor QLED 4K zachwyci Cię w każdej chwili. Usiądź w wygodnej odległości oglądania – około czterech metrów – i ciesz się wizualnym spektaklem, gdy zawartość jest konwertowana w górę do ostrej rozdzielczości 4K. Zasilany przez wysokowydajny procesor Quantum Neural Processor oparty na sztucznej inteligencji, 98-calowy Q80C przeskaluje zawartość scena po scenie do jakości bliskiej 4K z subtelnymi szczegółami, o istnieniu których nawet nie miałeś pojęcia.

Jednak to funkcja Supersize Enhancer wyróżnia ten telewizor spośród innych dostępnych na rynku. Zaprojektowany dla bardzo dużego ekranu, AI Image Enhancer ma na celu optymalizację skalowania, wdrażanie redukcji szumów i wyostrzanie w celu uzyskania najwyższej jakości obrazu. Funkcja 3D Depth Enhancer ma odzwierciedlać sposób, w jaki ludzkie oko przetwarza głębię, poprzez zwiększenie kontrastu na pierwszym planie. Teraz, gdy oglądasz film przyrodniczy, 98-calowy telewizor QLED 4K uwydatnia wąsy tygrysa, pozostawiając nienaruszone tło – zupełnie jak ludzkie oczy.

Co najważniejsze, wraz z ewolucją technologii ewoluuje także jej dostępność. 98-calowy telewizor Q80C ma wbudowany Smart Hub, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem konta Samsung, dzięki czemu z łatwością odkryjesz wszystkie ulubione treści i uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji telewizora. Od aplikacji do strumieniowego przesyłania najnowszych programów po gry konsolowe w Samsung Gaming Hub – wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Z poziomu telewizora możesz także uzyskać dostęp do portalu SmartThings firmy Samsung, który zapewnia dostęp do szeregu funkcji dla Twojego domu, w tym możliwość monitorowania zużycia energii przez urządzenia Samsung. Dzięki SmartThings Energy w telewizorze możesz identyfikować urządzenia, które zużywają więcej energii niż inne i tworzyć automatyzacje zmniejszające zużycie energii, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi programami i jednocześnie zmniejszać swój ślad węglowy.

READ  Surface Laptop Go 3: ultraprzenośny laptop z ekranem dotykowym

Ultracienka konstrukcja 98-calowego telewizora QLED 4K doskonale komponuje się z każdym otoczeniem. To oszałamiający element estetyki, który zapewnia niezwykle wciągającą rozrywkę. Od chwili włączenia może się wydawać, że wszystko wokół ciebie przestało istnieć, gdy zatracisz się w wielkości tego telewizora i jego oszałamiających szczegółach. Co najważniejsze, składa oświadczenie. Mówi innym, że akceptujesz tylko to, co najlepsze, bo dokładnie na to zasługujesz.