Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferta na Czarny Piątek: kup laptopa Dell Inspiron 15 za 260 USD

Oferta na Czarny Piątek: kup laptopa Dell Inspiron 15 za 260 USD

Dołek

Istnieją oferty na laptopy z okazji Czarnego Piątku, które pozwolą Ci cieszyć się zniżkami na sprzęt z najwyższej półki, ale jeśli potrzebujesz tylko podstawowego urządzenia, które będzie Ci służyć na co dzień, dostępne są również oferty takie jak ta zniżka 70 USD na Dell Inspiron 15. jego pierwotna cena wynosiła 330 USD, a teraz można ją obniżyć do przystępnej ceny 260 USD w ramach tegorocznych ofert Dell z okazji Czarnego Piątku. Nigdy nie jest dobrym pomysłem czekanie z zakupem do ostatniej chwili przedświątecznych zakupów, gdyż zapasy mogą się wyczerpać, a ceny mogą ulec zmianie, więc jeśli jesteś zainteresowany tym laptopem, dokończ transakcję już teraz.

Dlaczego warto kupić Dell Inspiron 15

Ze względu na niski koszt nie należy oczekiwać, że Dell Inspiron 15 dorówna wydajnością modelom z wyższej półki Najlepsze laptopy. Jednak może zagwarantować niezawodność w przypadku prostych funkcji, takich jak prowadzenie badań online, tworzenie raportów i prezentowanie, ponieważ procesor Intel Core i3 12. generacji, karta graficzna Intel UHD i 8 GB pamięci RAM są więcej niż wystarczające do tych zadań. Laptop ma także 15,6-calowy wyświetlacz HD z częstotliwością odświeżania 120 Hz, który zapewni dobry podgląd projektów, a jednocześnie posłuży jako przyzwoity monitor do oglądania programów przesyłanych strumieniowo.

Dell Inspiron 15 jest wyposażony w system Windows 11 Home preinstalowany na dysku SSD o pojemności 256 GB, co zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie plików. Laptop ma także wbudowaną kamerę HD i wbudowany mikrofon, dzięki czemu do prowadzenia wideorozmów i dołączania do spotkań online nie będzie Ci potrzebne nic więcej. W przypadku innych akcesoriów Dell Inspiron 15 oferuje łącznie trzy porty USB, gniazdo słuchawkowe i port HDMI 1.4.

Dell Inspiron 15, laptopowy odpowiednik codziennego sterownika, zyskuje 70 dolarów zniżki w ramach trwających ofert Dell na Czarny Piątek, obniżając jego cenę do zaledwie 260 dolarów z 330 dolarów. Jeśli uda Ci się sprostać swoim oczekiwaniom, to urządzenie okaże się niezawodnym partnerem. Jeśli właśnie tego potrzebujesz, jak najszybciej sfinalizuj zakup komputera Dell Inspiron 15. Jeśli poświęcisz zbyt dużo czasu, możesz przegapić tę okazję do oszczędności i nie jesteśmy pewni, kiedy otrzymasz kolejną.

READ  Gra mobilna Evercade EXP będzie zawierać 18 gier Capcom

Zalecenia redaktorów