Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Producent Final Fantasy VII Rebirth potwierdza, że ​​nadchodzący tytuł będzie pełen minigier

Producent Final Fantasy VII Rebirth potwierdza, że ​​nadchodzący tytuł będzie pełen minigier

Square Enix ma wypuścić Final Fantasy VII Rebirth w przyszłym roku. To druga część trylogii remake’ów oryginalnego tytułu na PlayStation. Druga część ukaże się w lutym, ku uciesze fanów. W miarę zbliżania się daty premiery producent Square Enix, Yoshinori Kitase, zwrócił uwagę na minigry.

Ulubiony dziś film Ameryki

Producent Final Fantasy VII ujawnił więcej informacji na temat gry. Podkreślił ilość treści, która będzie towarzyszyć nadchodzącej premierze. A wygląda na to, że będzie tego sporo!

Producent Yoshinori Kitase sugeruje, że Final Fantasy VII Rebirth będzie pełne treści!

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Na te remake’i Final Fantasy VII czekano od dawna. Pokazali nawet zwiastun w 2005 roku podczas prezentacji PlayStation 3. Zaprzeczali faktowi, że była ona w fazie rozwoju. Jednak później ogłosili to w 2015 r., a Final Fantasy VII Remake ukazało się w 2020 r. na PlayStation 4 i w 2021 r. na PlayStation 5. Drugi z tej serii remake’ów ma się wkrótce ukazać i oferuje znacznie więcej niż podstawowa historia Do fanów.

Producent gier Yoshinori Kitase niedawno Rozmawiałem z Ruliweb.com. W trakcie wywiadu omówił rozgrywkę i nową zawartość w Final Fantasy VII Rebirth. Kiedy prowadzący wywiad zapytał go o Segwaya, na którym ostatnio widziano, jak jeździł bohater gry, Cloud, wyjawił, że w grze nazywa się on Wheelie. Powiedział (przetłumaczone na angielski): „Nazywa się to Wheelie. Jest to urządzenie, którym można jeździć wyłącznie w kurorcie Costa del Sol, więc podczas eksploracji mapy świata korzystajcie z chocobo. Istnieje również kilka minigier, w które można grać podczas jazdy na kółkach.”

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o najgorętszych E-sport Historie przez Google! Kliknij opcję Obserwuj nas i naciśnij Niebieska gwiazda.

Podążaj za nami

READ  Australijski sąd nakazuje naprawę FlexGate MacBooka Apple • Rejestr

Następnie mówił o mini mapach i powiedział: „Tym razem można korzystać z wielu minigier na mapie świata i w innych wioskach.” Dodał dalej, „Swobodna eksploracja mapy świata jest bardzo ważna w Final Fantasy 7 Rebirth. Jednak mapa świata, po której się poruszasz, byłaby nudna, dlatego przygotowałem wiele mini-gier. Naturalnie możesz po prostu cieszyć się główną historią bez martwienie się o minigry: gracze mogą wybrać, czym chcą się cieszyć. Następnie wyjawia, że ​​ze wszystkich minigier w nadchodzącej grze RPG on sam najbardziej lubi kolekcjonerską grę karcianą.

Nie ma jeszcze żadnych wieści na temat trzeciej części serii Final Fantasy

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Kitase został także zapytany o kolejną część trylogii. Odpowiedział, że trudno w tej chwili rozmawiać o kontynuacji. Zasugerował jednak również, że cała wiedza, którą zespół zdobył podczas tworzenia Rebirth, z pewnością zostanie wykorzystana podczas tworzenia trzeciej gry.

Warto jednak zaznaczyć, że na temat finałowej części zaczęły już pojawiać się plotki. Niedawna plotka wskazywała, że ​​prace nad grą zatytułowaną Reborn rozpoczęły się. Biorąc jednak pod uwagę, ile czasu zajęło Square wypuszczenie tej gry po remake’u, fani mogą długo czekać.

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Tymczasem fani mogą wyczekiwać Final Fanasy VII Rebirth, który ukaże się 29 lutego 2024 roku. Ponieważ producent wspomniał o minimapach, ciekawie będzie zobaczyć, jak gracze podejdą do gry.

Obejrzyj tę historię: Sony ogłasza funkcje i datę premiery konsoli PlayStation 5

Przekazywanie opinii pomoże nam ulepszyć Twoje doświadczenia.

Podobała Ci się lektura? Daj nam znać, jak prawdopodobne jest, że go polecisz Sport głównie dla znajomych!