Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oferty Telstra Day we wrześniu 2021 r.: Duże oszczędności na iPhone’ach i Samsungach

Jeśli przegapiłeś szansę na zgarnięcie dobrej oferty na inauguracyjny Dzień Telstra w sierpniu, dobrą wiadomością jest to, że Telstra Day powraca z kilkoma świetnymi ofertami na najnowsze urządzenia.

Oferty te są dostępne do zakupu online, w sklepie lub przez telefon i odbiór (dla tych, którzy są w trybie zamknięcia), z bezpłatną dostawą przy zamówieniach powyżej 100 USD. Haczyk w Telstra Day polega oczywiście na tym, że wyprzedaż flash jest dostępna tylko przez jeden dzień, więc masz czas do północy 2 września, aby odebrać swoje przecenione urządzenie. Oto oferty i rabaty, które możesz uzyskać w dniu Telstra we wrześniu 2021 r.

Oszczędzanie na smartfonach we wrześniu: duże zniżki na popularne Samsungi i iPhone’y

Samsung Galaxy S21, źródło: Samsung

Telstra Stało się naprawdę duże dzięki wrześniowym rabatom Samsunga, z oszczędnościami na Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Ultra, Galaxy S20 FE i bardziej przystępny cenowo A32 5G. Oprócz ofert Samsunga możesz także zaoszczędzić na iPhonie 12 Mini i iPadzie Air. Oto, co zaoszczędzisz.

 • Samsung Galaxy S21: Zaoszczędź 50% na cenie urządzenia (zaoszczędź 624 USD na modelu 128 GB, 672 USD na modelu 256 GB)
 • Samsung Galaxy S21 Ultra: Zaoszczędź 30% na cenie urządzenia (oszczędź 554,40 USD na modelu 128 GB, 583,20 USD na modelu 256 GB)
 • Samsung Galaxy S20 FE 5G: Zaoszczędź 30% na cenie urządzenia (zaoszczędź 299,70 USD)
 • Samsung Galaxy A32 5G: Zaoszczędź 30% na cenie urządzenia (oszczędź 144 USD)
 • iPhone 12 mini: Zaoszczędź 40% na cenie urządzenia (oszczędź 479,60 USD na modelu 64 GB, 511,60 USD na modelu 128 GB)

Jeśli chcesz uzyskać 50% zniżki na dużą zniżkę Samsung Galaxy S21Zapłacisz łącznie 624 USD (było 1248 USD) za urządzenie o pojemności 128 GB bezpośrednio lub przez 24 miesiące (czyli 26 USD miesięcznie przez 24 miesiące). Aby uzyskać więcej miejsca, wersja 256 GB będzie kosztować tylko 672 USD (było to 1344 USD) bezpośrednio lub w ciągu 24 miesięcy (czyli 28 USD miesięcznie przez 24 miesiące).

READ  Microsoft wybiera nową domyślną czcionkę na rok 2022 i chce Ci pomóc

Jeśli wolisz jabłka od galaktyk, to iPhone 12 mini Dostępne ze zniżką 40%. Chociaż Telstra już oferuje zniżkę w wysokości 400 USD na iPhone’a 12 Mini, to 40% znacznie obniża cenę. Będziesz mógł kupić 64 GB iPhone’a 12 Mini za 720 USD (było 1199 USD) albo za 29,98 USD miesięcznie przez 24 miesiące, oszczędzając 479 USD na cenie urządzenia. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, urządzenie o pojemności 128 GB będzie kosztować łącznie 767,40 USD (było 1279 USD) bezpośrednio lub w ciągu 24 miesięcy (kosztuje 31,97 USD miesięcznie przez 24 miesiące), oszczędzając 511,60 USD od ceny telefonu.

Oferty te są dostępne dla nowych i dotychczasowych klientów. Aby otrzymać zniżkę, z rabatem stosowanym w punkcie sprzedaży, musisz dodać do urządzenia kwalifikujący się abonament telefoniczny. Oczywiście ta oferta jest ograniczona tylko do jednego dnia – 2 września – więc musisz szybko skorzystać, jeśli chcesz uzyskać zniżkę na nowe urządzenie.

Możesz połączyć dowolny telefon komórkowy z planami telefonicznymi oferowanymi przez Telstra. Ceny planów zaczynają się od 55 USD miesięcznie w przypadku planu Small z 40 GB danych i do 115 USD miesięcznie w przypadku planu Extra Large ze 180 GB danych.

Jeśli chcesz Dostęp do sieci Telstra 5G Z telefonem kompatybilnym z 5G nie uzyskasz dostępu do 5G w małym abonamencie, więc musisz wybierać spośród planów średnich 65 USD, 85 USD lub bardzo dużych. Wszystkie plany obejmują nieograniczoną liczbę standardowych połączeń lokalnych i SMS-ów, nieograniczoną transmisję danych 1,5 Mb/s (w przypadku korzystania z ekspresowych wstawek danych), udostępnianie danych między innymi kwalifikującymi się planami przedpłaconymi na tym samym koncie, niektóre połączenia międzynarodowe i SMS-y.

Plany Telstra Galaxy S21 5G

Poniższa tabela przedstawia wybór opublikowanych 24-miesięcznych planów firmy Telstra dla Samsung Galaxy S21 128 GB W bazie danych Canstar Blue, wymienione w kolejności kosztów, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. Skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania planów mobilnych, aby zobaczyć plany różnych dostawców. To jest wybór produktów z linkami do partnerów polecających.

READ  Przepraszamy, Twoja stara ładowarka Apple Watch nie jest zgodna z systemem szybkiego ładowania Series 7

Plany Telstra iPhone 12

Poniższa tabela przedstawia wybór opublikowanych 24-miesięcznych planów firmy Telstra dla 64 GB iPhone 12 mini W bazie danych Canstar Blue, wymienione w kolejności kosztów, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. Skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania planów mobilnych, aby zobaczyć plany różnych dostawców. To jest wybór produktów z linkami do partnerów polecających.

Plany Telstra tylko z kartą SIM

Poniższa tabela przedstawia wybór planów Telstra opublikowanych tylko na karcie SIM w bazie danych Canstar Blue, posortowanych według kosztu, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. Skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania planów mobilnych, aby zobaczyć plany różnych dostawców. To jest wybór produktów z linkami do partnerów polecających.

Oferta na urządzenie: oszczędzaj na iPadzie Air

 • iPad Air: Oszczędź 20% na cenie urządzenia (ceny zaczynają się od 1099 USD)

Chociaż w tym miesiącu nie ma wielu akcesoriów ze zniżkami w Dzień Telstra, jeśli chcesz kupić nowego iPada, możesz zwrócić uwagę na 20% zniżki na iPada Air. Będziesz mógł kupić iPada Air za 880 USD (było 1099 USD) bezpośrednio lub więcej za 36,63 USD miesięcznie w ciągu 24 miesięcy, oszczędzając 219 USD na cenie, jeśli dodasz do kwalifikującego się abonamentu na mobilną transmisję danych.

Plany mobilnych usług szerokopasmowych Telstra SIM zaczynają się od 15 USD miesięcznie z 5 GB danych i wzrastają do 85 USD z 400 GB danych. Nie ma nadmiernych opłat za transmisję danych, dzięki czemu możesz nadal korzystać z danych z maksymalną prędkością 1,5 Mb/s po pełnym wykorzystaniu. Szybkość wprowadzania danych.

Plany mobilnej łączności szerokopasmowej Telstra

Poniższa tabela przedstawia wybór planów mobilnego dostępu szerokopasmowego Telstra opublikowanych w bazie danych Canstar Blue, wymienionych według kosztu, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. To jest wybór produktów z linkami do partnerów polecających.

READ  Nowa gra mobilna Pokémon Go Creators to Pikmin Bloom
Telstra . logo

za mały

 • Plan tylko SIM – Zapłać z góry przez AutoPay
 • W Australii nie ma nadmiernych opłat za transmisję danych
 • Brak dostępu do 5G
 • Udostępnij swoje dane nawet 10 planom na swoim koncie

Dokładny. koszt 15 zł Na Jeden Miesiąc

5GB $15.
Telstra . logo

Mały

 • Plan tylko SIM – Zapłać z góry przez AutoPay
 • W Australii nie ma nadmiernych opłat za transmisję danych
 • Brak dostępu do 5G
 • Udostępnij swoje dane nawet 10 planom na swoim koncie

Dokładny. koszt 25 zł Na Jeden Miesiąc

30GB $25
Telstra . logo

tryb

 • Plan tylko SIM – Zapłać z góry przez AutoPay
 • W Australii nie ma nadmiernych opłat za transmisję danych
 • Obejmuje dostęp do 5G
 • Udostępnij swoje dane nawet 10 planom na swoim koncie

Dokładny. koszt 55 Na Jeden Miesiąc

75GB $55
Telstra . logo

stary

 • Plan tylko SIM – Zapłać z góry przez AutoPay
 • W Australii nie ma nadmiernych opłat za transmisję danych
 • Obejmuje dostęp do 5G
 • Udostępnij swoje dane nawet 10 planom na swoim koncie

Dokładny. koszt 85 Na Jeden Miesiąc

400GB $85
Zobacz wszystkie plany NBN wymienione na Canstar Blue