Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dziesięć nowych, przyciągających wzrok gier, które zasługują na Twoją uwagę

niezależne domy Jest to nowa inicjatywa grupy siedmiu niezależnych wydawców gier, współpracujących ze sobą, aby lepiej się wspierać i zwiększyć zainteresowanie publikowanymi przez siebie grami. Zeszłej nocy zorganizowali pierwszą w historii Indie Houses Direct, godzinną prezentację zawierającą 35 zapowiedzi gier.

Obecnie część The Indie Houses jest surowy gniewI gry akubaraI towarzysz podróżyI neonowe credoI Ci wspaniali mężczyźniI Gry Whitehorn I ukoronowane produkcje. Wśród nich są wydawcy, którzy przynieśli nam gry takie jak Detektyw Ciemnej Strony, Różnorodny Ogród, Genesis Noir, Dendera, I perkal. Pomysł polegał na przejrzeniu obecnej fali Directów, tak jak poprzednio bezpośrednia korzyść, aby przyciągnąć więcej uwagi do interesujących małych projektów, które w przeciwnym razie nie mogłyby zdobyć uwagi szerszej prasy.

Film, niestety dostępny tylko w 360p z 1997 roku, zaczyna się od wprowadzenia do koncepcji Domów Indie, po czym przechodzi do każdego z nadchodzących tytułów siedmiu wydawców. Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń, które mnie wyróżniały.

Glitchhikers: przestrzenie między

wpadki Brzmi jak jeden z tych niesamowitych podcastów, które opowiadają przerażające historie, których nigdy więcej nie znajdziesz po ich wysłuchaniu. Kontynuacja gry demonstracyjnej z 2014 roku stworzonej przez deweloperów Silverstring Media, odległości między Opowiada nadprzyrodzoną i surrealistyczną opowieść o egzotycznych podróżach, a w zwiastunie wygląda świetnie. że to Planowana premiera w przyszłym roku.

tańcząca legenda

z siedzibą na Tajwanie, tańcząca legenda Jest to platformówka z przewijaniem bocznym, która uderza w nią świetnie wyglądającym stylem animacji i wszelkiego rodzaju niestabilną akcją. wygląda trochę Ulice gniewu, ale z kilkoma naprawdę ciekawymi technikami walki – zwłaszcza tą czerwoną wstążką. że to Premiera zaplanowana jest na 27 października.

Sosna latarnia morska

byłam oczekiwanie na coś Dla mnie Sosna latarnia morska Już od dłuższego czasu. Jest to ładnie wyglądająca, oparta na narracji gra trzecioosobowa, w której odkrytą magię można umieścić w książce, która przepisuje historię, gdy ją grasz. Co jest bardzo mylące, ponieważ pozwala grać w wersje, w których giną główni bohaterowie, a następnie zmienić magię, aby opowiedzieć historię zupełnie inaczej. Właśnie zapisałem się do Fellow Traveler, po sukcesie Kickstarter, i on Planowana premiera w przyszłym roku.

READ  Limuzyna Genesis G80 - wyjątkowa pod każdym względem

Księżniczka Rolnik

To rozczarowujące, że nie jest to gra o wychowaniu i marketingu własnej grupy świeżo upieczonych księżniczek, tylko rolnicza gra logiczna o… króliczej przyjaźni? Szczerze mówiąc, obejrzałem zwiastun dwa razy i nadal nie mam pojęcia, o co chodzi, co prawdopodobnie tak bardzo w nim kocham. że to zaplanowane na później w tym roku.

demoniczny

Pokazano to tutaj znacznie lepiej niż w bardzo niskim widoku, gdzie było to niezrozumiałe, demoniczny to super brutalna gra FPS, wyraźnie inspirowana trzęsienie ziemiWygląda przerażająco pod każdym względem. Będzie zawierał pocisk, którego w późniejszych grach było bardzo mało. tam Wczesny dostęp jest już zbudowany na SteamOraz wydania konsolowe w przyszłym roku.

cykl snów

Dumny z jednego z twórców zaangażowanych w Jeździec grobowyProjektant Lary Croft Toby Gard cykl snów Ma to być przerażająca, pierwszoosobowa eksploracja Krainy Snów, która, jak mówisz, pozwoli ci używać skradania się, pułapek i zaklęć, a także brutalnej siły, aby podejść do gry w preferowanym przez ciebie stylu. Warto zauważyć, że materiał filmowy z gry pokazany w głównym programie był znacznie cichszy niż gorączkowa akcja w powyższym zwiastunie. Ciekawe byłoby zobaczyć Jareda, który po tylu latach osiągnął nową wizję (a potem galeon). On ona Już w przyszłym tygodniu we wczesnym dostępie.

wirus zniknął

Z wczesnego dostępu od wczoraj, wirus zniknął to gra typu brawler roguelite stworzona przez byłych programistów AAA, którzy pracowali nad grami takimi jak dzika gwiazda I Miasto Bohaterów. Wygląda na totalną obsesję, którą jest Na Steamie teraz.

Kana Quest

Ta gra do nauki języka japońskiego została wydana w marcu 2020 r. Kana Quest Zinfiltrował show przez Premiera demo po raz pierwszy. Jest to gra logiczna zaprojektowana, aby nauczyć Cię japońskich liter, a obecnie jest to połowa ceny, aby uczcić to wydarzenie.

READ  Microsoft ostrzega o kolejnej luce w Windows Print Spooler

jezioro

uruchom dzisiajI jezioro W 1986 roku, kiedy kobiety biznesu, które odnosiły sukcesy, wróciły do ​​swojego małego rodzinnego miasta, by zająć posadę ojca, pracownika poczty. Chodzi o zmianę tempa, poznanie mieszkańców i nawiązanie znajomości. I wiesz, dostarczanie poczty. To przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby autorstwa Gamiousa, dostępna na Steam dziś po południu.