Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oficjalnie potwierdzono szczegółowe specyfikacje i ceny Asus ROG Ally

Anonimowy, 58 minut temuW takim razie po co jeszcze lepszy chwyt używać smartfona, jeśli nadal korzystasz z mniej niż 720pCzy mogę grać w GTA V (grę, która ma co najmniej 7 lat) na dowolnym smartfonie z systemem iOS lub Android?

Anonimowy, 58 minut temuW takim razie po co jeszcze lepszy chwyt używać smartfona, jeśli nadal korzystasz z mniej niż 720pZobaczmy, czy Twój smartfon Snapdragon 8 Gen 2 jest kompatybilny z 90% gier Steam.

?

  • nieznany
  • biografia

Mills, dwie godziny temuZa sześćset dolców to Pixel Fold. Zrób to taniej lub spraw, by było warto… więcejNie stanowi to problemu, biorąc pod uwagę wydajność, jaką oferuje. Nie mam nic przeciwko siedzeniu w pracy z tym urządzeniem podłączonym, jeśli oznacza to, że uzyskam lepsze wrażenia z gry

H

Anonimowy, 58 minut temuW takim razie po co jeszcze lepszy chwyt używać smartfona, jeśli nadal korzystasz z mniej niż 720pTo nie jest sztuczka, ani żadna z konsol ani smartfonów nie obsługuje gier powyżej 720p.

Większość gier na smartfony jest renderowana w rozdzielczości 480p i skalowana w górę.

Ponadto nie możesz grać w 99% gier, w które możesz grać na swoim telefonie.

?

  • nieznany
  • biografia

Ggfh, 2 godziny temuBateria wystarcza na nieco ponad godzinę gry przy 35 watach we wczesnej wersji zapoznawczej na youtube. ten fuj… więcejLudzie tutaj naprawdę narzekają na wszystko

?

  • nieznany
  • XTA

Hemedans, godzinę temuMoże pracować pod powierzchnią Steam 10W Możesz ustawić TDP 5W + zużycie energii innych komponentów jest stabilne… więcejW takim razie po co jeszcze lepszy chwyt używać smartfona, jeśli nadal korzystasz z mniej niż 720p

M

Kapitan Power, 2 godziny temuZapłaciłem 800 za tylko 2 godziny gry na zupełnie nowym urządzeniu i może tylko godzinę gry… więcejŚmieszne porównanie cen, mój człowieku! Zrób więcej badań

H

Ggfh, 2 godziny temuBateria wystarcza na nieco ponad godzinę gry przy 35 watach we wczesnej wersji zapoznawczej na youtube. ten fuj… więcejNotebookcheck sprawdził jego obciążenie 63 W i granie w Wiedźmina 3 na ustawieniach maksymalnych zajęło zaledwie 57 minut.

Nie będziemy mieć technologii baterii, aby nadrobić tę moc, bądźmy szczerzy, procesor/procesor musi pobierać mniej energii Valve i Amd poradziłyby sobie dobrze z Deckiem, raczej chwalą się wydajnością i przetaktowywaniem, niezależnie od tego, co poszli z niskim zużyciem energii . Wykorzystuje proces produkcyjny 7 nm, jeśli używają najnowszej wersji procesu produkcyjnego w tej wersji społecznościowej 2, może zapewnić ponad 10 godzin rozgrywki.

M

Jestem zadowolony z mojego PS5, nie muszę inwestować w tę przenośną konsolę!

H

IpsDisplay, 2 godziny temuArgumentowałbym, że gry Nintendo bardziej odzwierciedlają to, czego chce ogół/masowa publiczność… po prostu… więcejBędę twierdził, że Tetris jest bardziej popularny, Gta, Fifa i Pes też są tam wysoko.

H

Anonimowy, godzinę temuLepiej kup porządny komputer i uruchom jakąś prawdziwą grę. Ta sztuczka z konsolą Windows jest tylko na pokaz. ty… więcejMoże działać poniżej 10 W, Steam deck możesz ustawić TDP 5 W + zużycie energii innych komponentów jest nadal mniejsze niż 10 W, dlatego niektóre gry AAA działają przez 5 godzin w Deck z baterią 40 W/H.

Wystarczy, że zgodzisz się grać w gry w rozdzielczości 540p lub 720p i 30 klatkach na sekundę.

?

Lepiej kup porządny komputer i uruchom jakąś prawdziwą grę. Ta sztuczka z konsolą Windows jest tylko na pokaz. Więc mogą uruchomić następujące 10w tdp, to tylko chwyt

IpsDisplay, 2 godziny temuArgumentowałbym, że gry Nintendo bardziej odzwierciedlają to, czego chce ogół/masowa publiczność… po prostu… więcejNostalgia się sprzedaje, podobnie jak Disney przerabia stare seriale jako relikty akcji na żywo, a ludzie wciąż je oglądają.
Co jest bliskie również wielu innym markom, takim jak CoD, Minecraft, Fortnite itp.

I

GAMIR3DH, 2 godziny temuDla fanów Nintendo na pewno. Dla ogółu społeczeństwa nie są.Twierdziłbym, że gry Nintendo bardziej odzwierciedlają to, czego chce ogół/masowa publiczność.

Po udostępnieniu trybu premium gier nie widzę już żadnych kultowych gier, takich jak Mario czy Pokemon

Nic poza Nintendo nie zbliża się do tego

G

Bateria wystarcza na nieco ponad godzinę gry przy 35 watach we wczesnej wersji zapoznawczej na youtube. Te pełne maszyny z systemem Windows, w tym laptopy do gier, po prostu nie będą miały dla mnie sensu, dopóki technologia baterii nie zobaczy pewnej poprawy pokoleniowej

XCIV, 4 godziny temuAle gry Switch są ogólnie lepsze. jakość mądra. Dla fanów Nintendo na pewno. Dla ogółu społeczeństwa nie są.

M

Za sześćset dolców to Pixel Fold. Zrób to taniej lub spraw, aby było warte swojej ceny. Ta rzecz może uruchamiać gry AAA przez Steam, ale bateria jest największym wąskim gardłem w tej rzeczy. Wielu musi utrzymywać stałe oszczędzanie baterii, aby grać prawdopodobnie przez dwie godziny od stu do zera.

C

Płacenie 800 za zaledwie 2 godziny grania na zupełnie nowym urządzeniu i może tylko godzinę grania na rocznym urządzeniu, nie, dziękuję.
Za tę cenę mogę kupić przyzwoitego laptopa do gier lub więcej niż przyzwoity komputer użytkownika.
Nawet Xbo, Playstation, Nintendo i wiele innych nie są bardzo drogie.
Starsze, ale nadal obsługiwane konsole będą również dobrą okazją w porównaniu z tym.
Naprawdę zastanawiam się, jak doszli do ceny 800 €.
Nawiasem mówiąc, jeśli 0,92 € to 1 $, jak pogodzili się z faktem, że ta droga rzecz kosztuje 700 $ i 800 €, jeśli powinno być dokładnie odwrotnie.

F

Tego dowiedziałem się od osób posiadających to urządzenie.

To dobre przenośne urządzenie do gier. Z grami 120 Hz. Możesz spodziewać się płynnej rozgrywki.

Ale to jest minus. Podczas korzystania z 1080 z częstotliwością odświeżania 120 Hz i maksymalną jasnością. Jednostka nie będzie godziną. Granie w gry 3D, takie jak cyberpunk, spowoduje szybsze wyczerpanie urządzenia.

?

  • nieznany
  • s. 1 gr

7-calowy ekran FHD IPS LCD
Jasność do 500 cd/m²
100% pokrycie przestrzeni kolorów sRGB.

Specyfikacje telefonów z 2015 r. w konsoli do gier z 2023 r. W grach chodzi przede wszystkim o grafikę, a to urządzenie to żart. Jasność 500 nitów? Gry na świeżym powietrzu będą wyzwaniem. FHD, IPS LCD z przestrzenią kolorów sRGB? Jasne kolory czekają.
Każdy większy telefon ma lepszy ekran, a wydajność będzie podobna. Jeśli naprawdę potrzebujesz konsoli, kup konsolę Bluetooth do swojego telefonu i po prostu zostań w domu i graj na komputerze lub konsoli PlayStation.

Przy obecnych możliwościach technologicznych spodziewałem się więcej po konsoli do gier.

READ  Wkrocz do świata pełnej fotografii retrogradacyjnej dzięki temu drukowanemu aparatowi 3D