Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Potwierdzono cenę i datę premiery Asus ROG Ally

Potwierdzono cenę i datę premiery Asus ROG Ally

Asus oficjalnie ujawnił cenę i datę premiery swojej przenośnej konsoli ROG Ally, po miesiącu wypełnionym plotkami i plotkami. Jak się okazuje, niektóre z początkowych informacji były dokładne – cena topowego Asus ROG Ally pasuje do przecieków – ale teraz wiemy znacznie więcej o tym, czego się spodziewać, gdy wystartuje konkurencyjny ręczny Steam Deck .

Tam będzie dwa Asus ROG Ally Layers są dostępne dla zainteresowanych nabywców w większości regionów, z których każdy ma unikalną specyfikację.

  • Będzie to podstawowa wersja konsoli 599,99 USD Zawiera procesor AMD Ryzen Z1.
  • Będzie to model z najwyższej półki 699,99 USD | 699 GBP Zawiera procesor AMD Ryzen Z1 Extreme i jeszcze mocniejszy procesor graficzny.

Różnica polega prawdopodobnie na rodzajach gier preferowanych przez graczy. Ci, którzy lubią zabawę z dobrą, niezależną symulacją farmy, prawdopodobnie znajdą więcej niż wystarczającą moc w modelu podstawowym. Ci, którzy planują grać w zaawansowane przygody, takie jak nowo wydane filmy, będą musieli rozważyć wyrwanie się z tego ekstremalnego procesora.

czyta: ASUS ROG Ally to poważny konkurent Steam Deck

Warto zauważyć, że konsola wyższego poziomu będzie gotowa do wysyłki 13 czerwca 2023 rpodczas gdy wersja o niższej mocy będzie dostępna w III kwartał 2023 r.

Te daty premiery oparte są na informacjach dla Stanów Zjednoczonych, chociaż konsole prawdopodobnie wylądują w regionach takich jak Australia (gdzie Steam Deck nie jest oficjalnie dostępny) według podobnego harmonogramu — i będziemy mieć więcej informacji na temat tej premiery, w tym regionalne ceny. prawie.

Ci w USA i Kanadzie będą mogli zamówić Asus ROG Ally od najlepsza oferta. W Wielkiej Brytanii Currys Formularz rejestracji odsetek – chociaż wydaje się, że w okolicy wymieniona jest tylko górna konsola.

Podczas gdy czekamy na więcej wiadomości o wydaniu krajowym, wczesne wrażenia z konsoli są dostępne od PCMagI IGNI PrzewodowyI krawędź. Do tej pory odbiór był mieszany, a konsola była chwalona za wydajność i wygodę, ale krytykowana za żywotność baterii i trudny interfejs Windows. Przeglądanie tych recenzji da ci solidne wyobrażenie o tym, czego się spodziewać po uruchomieniu konsoli.

READ  Seagate wypuszcza kartę rozszerzeń 500 GB do konsoli Xbox Series X | S.

Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o Asus ROG Ally.