Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogłoszono datę premiery Genshin Impact na PS5 i aktualizację 1.5

RPG akcji z otwartym światem Efekt Jinshina Otrzymasz duże ulepszenie i Natywna obsługa PlayStation 5 28 kwietnia deweloper miHoYo ogłosił piątek. Oprócz rozdzielczości 4K, ulepszonych tekstur i krótszych czasów pobierania wersji PS5, gracze na wszystkich platformach otrzymają nową aktualizację: Efekt Jinshina Wersja 1.5, znana również jako aktualizacja Beneath the Light of Jadeite.

W świetle jadeitu przyniesie ze sobą nowe wydarzenia i wrogów, a także dwie nowe grywalne postacie: Eulę, znaną jako Spindrift Knight z Mondstadt i Yanfei, opisaną jako doradca prawny z portu Liyue.

Eula to pięciogwiazdkowa postać, która używa claymore, zadaje obrażenia Cryo i ma elementarną umiejętność Icetide Vortex, wyjaśnił Zhenzhong Yi, dyrektor artystyczny studia w miHoYo. Blog PlayStation. Jego eksplozja Elemental Burst uszkadza obszar wpływu i tworzy podążający za nim Miecz Lightfall. Yanfi to katalizator wykorzystujący czterogwiazdkowy peruwiański. Scarlett Sails zapewnia jej wzmocnienie, które zmniejsza zużycie jej wytrzymałości oraz zwiększa siłę i zasięg jej naładowanych ataków.

Wersja 1.5 Efekt Jinshina Pozwoli to także graczom na zbudowanie własnego domu. Dzięki misie Serenitea gracze mogą wejść do wymiaru kieszonkowego, w którym mogą dostosować własną przestrzeń życiową – i zaprosić znajomych na spotkanie. Rzut oka na nadchodzącą funkcję jest dostępny w zwiastunie powyżej.

Efekt Jinshina Dostępne na urządzenia z systemem Android, iOS, PlayStation 4 i Windows PC.

READ  The Good Guys anulują zamówienia przedpremierowe PSVR 2 z powodu błędu na stronie