Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogłoszono kilka nowych gier Assassin’s Creed, w tym Japan i Magic

Ogłoszono kilka nowych gier Assassin’s Creed, w tym Japan i Magic

Dwa godne uwagi wypadki, Tom Henderson A Jason Schreyer Obaj donieśli, że kilka gier z serii Assassin’s Creed zostanie ogłoszonych w ten weekend, oprócz już ujawnionych Assassin’s Creed Mirage (która wiemy, że jest kolejną grą z serii).

Zarówno Henderson, jak i Schreier twierdzą, że pierwsza nowa duża gra, która zostanie ujawniona, nosi kryptonim Red i będzie miała miejsce w Japonii, bardzo pożądanej lokalizacji Assassin’s Creed. Mówi się, że „wczesne koncepcje przedstawiają zabójcę przypominającego samuraja”.

Mówi się, że nowa, druga główna gra Assassin’s Creed nosi nazwę kodową Hexe i wydaje się, że ma miejsce podczas końcowych etapów Świętego Cesarstwa Rzymskiego i zastępuje Proces Czarownic, który jest czymś zupełnie nowym dla serii.

Raport Bloomberga mówi, że Assassin’s Creed: Infinity zostanie ujawnione, które ma być platformą dla przyszłych gier z serii, w tym tych dwóch tytułów.

Raporty nadal mówią o powrocie Mirage do ukrytego celu pierwszych tytułów, gdy tytuły wkradają się, by przeprowadzać zabójstwa. Wydaje się, że jego akcja toczy się w Bagdadzie w XVIII wieku.

Raport Hendersona mówi o innej grze o nazwie Project Jade, która jest grą mobilną osadzoną w Chinach. Wspomina również o tytule VR Assassin’s Creed o nazwie Project Nexus, ale zauważa, że ​​nie jest jasne, czy zostanie to ujawnione w ten weekend.

Ubisoft wcześniej ujawnił, że w tym tygodniu zobaczymy, co dalej z serią Assassin’s Creed, więc wszystko powinno zostać ujawnione podczas niedzielnego pokazu Assassin’s Creed o 5 rano AEST.

READ  Telegram, aby wydać najnowszą wersję z harmonogramem czatów głosowych