Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bang & Olufsen przedstawia nowe głośniki wysokiej jakości

Bang & Olufsen przedstawia nowe głośniki wysokiej jakości

Jak wie każdy, kto miał szczęście posiadać produkt Bang & Olufsen, duńska marka premium nie robi rzeczy w połowie. Nawet przy własnych bezkompromisowych standardach i luksusowym designie ich nowe głośniki Beosound Theater wydają się być czymś wyjątkowym.

Jej historia zaczyna się od jej niezwykłego projektu. Na początek jest ogromny. W rzeczywistości jest znacznie dłuższy i głębszy niż jakiekolwiek inne głośniki, które widziałem. Dostępne również w obudowie płóciennej lub w mocno wyróżniającej się obudowie z litego dębowego laminatu (ta ostatnia jest produkowana przez rodzinną fabrykę w Danii, aby idealnie pasowała do serii głośników B&O Beolab), z listwami z naturalnego drewna na całym przodzie. boczne i tylne krawędzie.

Głośniki można zamontować na ścianie pod zamontowanym na ścianie telewizorem lub, w szczególności, telewizorem na jego górnej krawędzi dzięki unikalnemu wspornikowi interfejsu, który umożliwia zadokowanie prawie każdego monitora. Chociaż w projekcie Beosound Theater są nieuchronnie pewne rzeczy, które sprawiają, że jest on szczególnie idealnym partnerem dla telewizorów Bang & Olufsen, prawdopodobnie powinieneś otworzyć w nim swój istniejący telewizor.

W stojaku interfejsu Beosound Theater znajduje się również przegródka, w której można umieścić małą skrzynkę strumieniową lub ciągnące się kable, aby nie zepsuć świetnych linii telewizyjnych i głośników.

Montowany na podłodze wspornik interfejsu zapewnia kolejny klasyczny motyw projektowy B&O, ponieważ dzięki napędowi, B&O opracowało bardzo eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu głośniki można dostosować do różnych rozmiarów ekranu w postaci pięknie zbudowanych aluminiowych „skrzydeł”, które mocują się do lewy i prawy koniec Do głośników, aby wysunąć je, aby dopasować je do szerokości telewizora. W przypadku tych pakietów dostępnych jest wiele długości, dzięki czemu można nadal zwiększać szerokość sceny, zmieniając rozmiary ekranu w czasie.

Teatr został opracowany w unikalny sposób modułowy wewnątrz i na zewnątrz, w rzeczywistości nie tylko daje klientom wiele opcji montażu i wykończenia, które można dowolnie wymieniać i zmieniać, ale także części wewnętrzne, które można wymienić bez konieczności kupowania zupełnie nowych głośniki.

To zaangażowanie w uczynienie Beosound Theater potencjalnym „stałym” produktem rozciąga się również na platformę oprogramowania Mozart, umożliwiając bezproblemowe łączenie się z produktami B&O od 1986 roku, zaktualizowanymi o nowe funkcje, możliwości i łączność, które zachowują kompatybilność. Z produktami B&O w przyszłości.

Wszystko to, a ja nawet nie wspomniałem o Matrycy Brutalnego Kierowcy wtłoczonej w wielką formę Teatru Beausound. W sumie jest 12 przetworników, w tym dwa wykonane na zamówienie 6,5-calowe głośniki wysokotonowe, a wszystkie są zasilane potężnym, całkowitym wzmocnieniem 800 W, zdolnym zapewnić do 112 dB ciśnienia akustycznego.

Dedykowany kanał centralny został starannie zaprojektowany tak, aby jego wzmacniacz był zamontowany bezpośrednio przed przetwornikiem średniotonowym, aby poprawić dystrybucję dźwięku, co skutkuje szerszą miską deserową, która może pomieścić więcej słuchaczy w Twoim pokoju. Wzmacniacz wykorzystuje również funkcje Beam Width i Beam Directivity Control, które zostały pierwotnie opracowane dla głośników Beolab 90, redukując wpływ odbić od ścian bocznych na pozycję odsłuchową. Zasadniczo chodzi o to, aby ściany Twojego pokoju zniknęły, pozostawiając Cię zanurzonym w świecie dźwięku 3D oglądanego filmu.

Chociaż kino Beosound ma wystarczającą moc i sterowniki, aby samodzielnie zapewnić wrażenia kina domowego, jak zwykle w przypadku produktów audio B&O, może również stać się tylko częścią znacznie szerszego systemu dźwiękowego. W rzeczywistości ma siedem wbudowanych wyjść i może obsługiwać do 16 głośników zewnętrznych, zapewniając pełne wrażenia Dolby Atmos 7.1.4 (ponieważ teatr staje się bardzo potężnym głośnikiem centralnym).

Ostatnią ważną cechą, na którą należy zwrócić uwagę, jest technologia Roomense w Beosound Theatre. Wykorzystuje wysokiej jakości mikrofon zewnętrzny do pomiaru warunków w dowolnym pomieszczeniu, w którym zainstalowane są głośniki, a następnie odpowiednio optymalizuje dźwięk sceniczny.

Miałem szczęście doświadczyć, co Beosound Theater może zrobić z wybranymi treściami na ostatnim pokazie IFA w Berlinie – i z tego, co słyszałem, brzmi to tak, jakby głośniki B&O naprawdę spełniały swoje wymagania jako oszałamiająco potężne, bogaty, szczegółowy, dynamiczny, pełnokrwisty wykonawca i ekspresyjny, który wypełnia nawet bardzo duże pomieszczenia niezwykle potężną sceną dźwiękową – i może sprytnie i bez wysiłku przełączać się między obowiązkami filmowymi i muzycznymi.

Jeśli chcesz doświadczyć flagowego wydarzenia Beosound Theater w swoim salonie, koszt wstępu, jak zawsze w B&O, jest wysoki: od 6490 EUR lub 5590 GBP za wersję z tkaniny i 7490 EUR lub 6390 GBP za wersję z tkaniny. drewniana pokrywa. To zdecydowanie brzmi jak to, co do tej pory widziałeś i słyszałeś o teatrze, chociaż jest to jedna z tych okazji, kiedy naprawdę dostajesz naprawdę wyjątkowy pokaz za swoje pieniądze, jeśli chodzi o projekt i wykonanie.

LG prezentuje swój nowy flagowy system audio z 15 kanałami

READ  Skąd Netflix wiedział, że jestem gejem, zanim ja to zrobiłem?