Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ograniczeni emigranci zarabiają 29 milionów dolarów w domu w Bellevue Hill

Ograniczeni emigranci zarabiają 29 milionów dolarów w domu w Bellevue Hill

Zabytkowa stadnina koni Segenhoe zajmuje powierzchnię 567 hektarów i przebiega przez rzekę Hunter.kredyt:

Nie ma oficjalnej ceny wywoławczej ustalonej przed ostatecznym terminem wyrażenia zainteresowania przypadającym na 4 lipca, ale zainteresowane strony sugerują, że cena może przekroczyć 50 milionów dolarów.

Historia stadniny sięga 1908 roku i podczas 14 lat posiadania Maloneya wyprodukował 13 czempionów Grupy 1, w tym Pretty in Pink, Winter Pride, Bella Rosa, Anaheed i Catch Me.

Posiadłość o powierzchni 567 hektarów została ulepszona i rozbudowana od czasu ostatniej sprzedaży w 2010 r. przez Michaela Sisian i została zintegrowana z sąsiednimi nieruchomościami, w tym dawną winnicą Tyrrell's Glenbawn Estate w 2012 r.

Kevin Maloney po 14 latach sprzedaje zabytkową farmę Segenhoe w dolinie Hunter Valley.

Kevin Maloney po 14 latach sprzedaje zabytkową farmę Segenhoe w dolinie Hunter Valley.kredyt: Andrzej Quilt

Decyzja Maloneya o sprzedaży ma teraz sens: „Zajmuje się handlem aktywami, a te aktywa osiągnęły szczyt swojej potęgi” – powiedział Clint Donovan z Donovan & Co., który wystawił je na giełdzie Magic Millions i Clint Ballard z Sotheby's.

Maloney, który założył MAC Services Group, zazwyczaj mieszka w Woollahra, gdzie wraz z żoną Lesley w 2021 r. ustanowił rekord mieszkania o wartości 14,85 mln dolarów, po przeprowadzce do pobliskiego apartamentu o wartości 13 mln dolarów.

Utley żegluje

Daniela Utleyawnuk bosmana zmarłego winiarza i żeglarza Boba Utleyaumieścił swój dom w Pittwater na Avalon Beach w przewodniku wartym 9,5 miliona dolarów.

W domu Dana Oatleya na nabrzeżu Avalon Beach znajduje się garaż dla łodzi w Pittwater.

Dom Dana Oatleya na nabrzeżu Avalon Beach ma garaż dla łodzi w Pittwater.kredyt: specjalizacja

Oatley, założyciel producenta łodzi motorowych Castlerock Carbon i czterokrotnie pływał z Sydney do Hobart superszybkim rodzinnym jachtem Wild Oats .

Trzypiętrowy dom z pięknym garażem dla łodzi został ostatnio sprzedany w 2017 roku za 4,6 miliona dolarów od projektanta wnętrz Francisa GeorgesonaŻona dyrektora branży muzycznej Tima Prescottapod którego zarządem dom zagrał w żartobliwym serialu Domain Teraz Avalon.

Chris i Kelly Searle (na zdjęciu z synem Maxem) w swoim dawnym domu w Newport.

Chris i Kelly Searle (na zdjęciu z synem Maxem) w swoim dawnym domu w Newport.kredyt: Brooke Mitchell

Wciąż w Avalon Beach fotograf W Dzieci potwora Producent magazynu surfingowego Chrisa Searle’a I projektant wnętrz Kelly’ego Searle’a Zakończyli przebudowę swojego najnowszego domu i natychmiast wystawili go na sprzedaż za 5 milionów dolarów.

READ  Sztuka polska stawia wyzwanie „zniesieniu kultury”, ale niektórzy widzą rasizm | Rozrywka AB

Domek z lat 50. XX wieku zachwyca małżonków odkąd kupili go w 2020 roku za 3,3 miliona dolarów, ma odnowione wnętrza, kuchnię i altankę.

Andrew Blake wyznaczył aukcję na 22 czerwca.

Para ma na swoim koncie wzloty i upadki w kraju.

Ten domek z lat 50. XX wieku w Avalon Beach został całkowicie odnowiony przez Kelly i Chrisa Searle.

Ten domek z lat 50. XX wieku w Avalon Beach został całkowicie odnowiony przez Kelly i Chrisa Searle.kredyt: specjalizacja

Ich poprzedni dom w Newport został zakupiony w 2010 r. za 1,05 mln dolarów i sprzedany w 2019 r. za 2,71 mln dolarów, a weekendowy weekend w Pittwater w Coasters Retreat został kupiony za 1,11 mln dolarów w 2015 r. i sprzedany za 1,6 mln dolarów w 2020 r.

Idź oceń

Bieżąca cena za uroczego projektanta, który wykopał kawałek ziemi na wzgórzach za Byron Bay, wynosi 12 milionów dolarów.

I tak było, gdy był magnatem węglowym Dawid Knapik I jego żona To Kupili współczesne „miniaturowe wykopaliska” w Coopers Shoot w 2021 r. i ponownie później, gdy był pionierem filmu animowanego i bogatym Zareh Nalbandian Kupił dom Noxa w pobliskiej Talofie z jego żoną, świst.

W ośrodku Coopers Shoot Teresy i Richarda Norgardów znajduje się domek przy basenie zaprojektowany przez firmę John Burgess Architects.

W ośrodku Coopers Shoot Teresy i Richarda Norgardów znajduje się domek przy basenie zaprojektowany przez firmę John Burgess Architects.kredyt: specjalizacja

Nic więc dziwnego, że dowody na rzecz Coopers Shoot warte 12 milionów dolarów trafiły do ​​inwestorów kapitału wysokiego ryzyka Teresa I Ryszarda Norgaardawłaściciele Jigsaw Capital.

Para umieściła ją na liście Kim Jones z jej tytułowej agencji.