Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ograniczenia NSW COVID zostały złagodzone, a konflikt izraelsko-palestyński nadal trwa w Gazie

Dyrektor generalny Virgin, Jayne Hrdlicka, wezwał do ponownego otwarcia granic kraju przed wyznaczonym celem w połowie 2022 r., Mówiąc, że ma to sens w dłuższej perspektywie, nawet jeśli „niektórzy ludzie mogą umrzeć”.

Hardlica przemawiała podczas lunchu biznesowego w Brisbane, kiedy zapytano go o aktualną sytuację na granicy i jej wpływ na linie lotnicze, takie jak Virgin.

Prezes, Virgin Jayne Hrdlicka.Przypisuj mu:Ben Cersei

Powiedziała, że ​​uważa, że ​​cel ogłoszony w połowie 2022 r. Jest krótkowzroczny i powiedziała, że ​​dopóki kraj ma przyzwoity poziom szczepień, granice powinny zostać ponownie otwarte znacznie wcześniej.

„COVID będzie częścią społeczeństwa, zachorujemy na COVID i nie umieści nas to w szpitalu, ani nie postawi ludzi w tragicznej sytuacji, ponieważ dostaniemy szczepionkę” – powiedziała pani Hardlica.

„Niektórzy ludzie mogą umrzeć, ale będzie to znacznie mniej niż grypa. Zapomnieliśmy, że przez lata nauczyliśmy się żyć z wieloma wirusami i wyzwaniami i musimy nauczyć się z tym żyć”.

Nie określił dokładnie, kiedy chce ponownie otworzyć granice, ale Virgin powiedział wcześniej, że chce wznowić loty międzynarodowe w regionie Australii do hubów, takich jak Bali i Fidżi do końca roku.

Przeczytaj całą historię tutaj.

READ  Covid na żywo: Szkoły w Anglii borykają się z kryzysem zatrudnienia, gdy brazylijski Bolsonaro obala plany szczepienia małych dzieci | wiadomości ze świata