Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogromna lokalizacja Byron Bay Greenfield pojawia się na rynku

Na rynek trafiła 70-hektarowa działka z ponad 150 zatwierdzonymi działkami w jednej z najgorętszych lokalizacji w kraju – Byron Bay.

Połączona witryna, znana jako West Byron Amalgamation, uzyskała aprobatę zaplanowanej przez mistrza społeczności o mieszanym przeznaczeniu i jest oceniana jako największa witryna oferowana w Byron w ostatnim czasie – być może ostatnia tego rozmiaru dla mekki wybrzeża NSW .

Nieruchomość wzdłuż Ewingsdale Road i Melaleuca Drive o łącznej powierzchni 68,9 hektarów na pięciu działkach.

Połączona działka, położona na północny zachód od centrum miasta, uzyskała aprobatę wspólnoty obejmującej ponad 150 dużych działek, w tym 124 parcele mieszkalne, 25 super parceli, dwie duże koncentryczne działki osiedlowe i kilka lekkich obszarów przemysłowych.

Grunt przechodzi proces zatwierdzania od ponad 10 lat, a właściciele otrzymali zgodę na inwestycję na początku ubiegłego roku.

Nieruchomości zostaną wprowadzone na rynek pojedynczo lub w jednej linii w ramach międzynarodowej kampanii „Wyrażenie zainteresowania” przeprowadzonej przez Tima Holtzbauma i Blake’a Goddarda z Knight Frank.

Teren West Byron Amalgamation został nazwany ostatnim dużym terenem rozwojowym w mieście.

Byron Bay został uznany za jeden z 12 hotspotów na całym świecie, obok Knightsbridge w Londynie i regionu Como we Włoszech w raporcie Knight Frank The Wealth Report 2022, wybranym ze względu na komponenty związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Prognozowany wzrost cen dla miasta waha się od 30 do 35 procent w ciągu najbliższych pięciu lat, przy czym najsilniejszy wzrost przewidywany jest w 12 lokalizacjach w raporcie.

Goddard powiedział, że zatwierdzony plan generalny był „naprawdę rzadki”.

„Ponieważ region potrzebuje więcej dostępnych mieszkań, zapewni lata bardzo potrzebnych dostaw dla Byron Bay” – powiedział.

Popularność Byron Bay gwałtownie wzrosła podczas pandemii.

„Właściciele starannie zaprojektowali i wyselekcjonowali aprobatę, aby upewnić się, że spełnia ona wymagania lokalnych obszarów.

READ  Jak uzyskać nowy wygląd legendarnej skórki Mercy Overwatch League?

„Obejmuje to 2,5 km krytych ścieżek rowerowych i centrum wioski, które ma służyć nowej społeczności i jest wspierane przez parki i ogrody”.

Holtzbaum powiedział, że fuzja West Byron znajdowała się w doskonałej lokalizacji i na skalę, której raczej nie można zobaczyć ponownie w rejonie Byron Bay.

„Byron Bay to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji inwestycyjnych, napędzana ciągłymi ograniczeniami podaży i popytu” – powiedział.

„Spodziewamy się, że zyskamy zainteresowanie kupujących, którzy szukają pojedynczych nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową lub komercyjną, a także większych deweloperów, którzy chcą stworzyć dużą, zaplanowaną społeczność”.