Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ojciec Casey Rivera, ojciec dwójki dzieci, został potrącony i zabity przez samochód, gdy pomagał rodzinie kaczek przejść przez ulicę

Ojciec Casey Rivera, ojciec dwójki dzieci, został potrącony i zabity przez samochód, gdy pomagał rodzinie kaczek przejść przez ulicę

tataDwa samochody zderzyły się w Kalifornii, gdy pomagał rodzinie kaczek przejść przez ulicę.

Dwóch chłopców było świadkami tego aktu dobroci i w momencie, gdy „przeleciał przez skrzyżowanie” po zranieniu, powiedziało, że za swoją dobrą wolę należy mu się szacunek.

Obejrzyj wideo powyżej: Tatuś zostaje śmiertelnie potrącony przez samochód, gdy pomaga kaczątkom przejść przez ulicę.

Oglądaj najnowsze wiadomości i streamuj za darmo na 7plus >>

Dobry Samarytanin Casey Rivera, lat 41, odwoził dwójkę swoich dzieci, sześcioletniego Jamesa i 11-letnią Sophię, do domu z treningu pływackiego, kiedy zauważył kaczuszki na drodze, jak potwierdziła jego ciotka Tracy Rivera o godz. GoFundMe.

Casey przejechał Ducks przez ulicę w Rocklin, gdzie stojący na skrzyżowaniu kierowcy oklaskiwali go za czyn tuż przed 20:00 w czwartek.

Kiedy Ducks bezpiecznie przedostali się na drugą stronę, Casey wrócił do swojego samochodu i został śmiertelnie potrącony przez samochód na skrzyżowaniu Stanford Ranch Road i Park Drive.

Policja poinformowała, że ​​Casey zmarł na miejscu swoich śmiertelnych obrażeń.

Departament Policji w Rocklin powiedział, że kierowca pojazdu, 17-letnia dziewczyna, pozostał na miejscu zdarzenia i współpracował z policją w dochodzeniu w sprawie wypadku. Obecnie nie usłyszała zarzutów.

Ostatni akt ojca, pomagający kaczątku przejść przez ulicę, zostaje złapany przez 12-letniego chłopca na chwilę przed śmiertelnym uderzeniem mężczyzny. kredyt: Williama przez NBC

Jeden z 12-latków, William, który sfilmował akt dobroci Casey swoim telefonem, powiedział, że nie widział momentu uderzenia. „Wszystko, co pamiętam, to dźwięk” – powiedział.

Szedł przed naszym samochodem, a my wciąż mówiliśmy „dobra robota” i wszyscy klaskali.

„Pomógł im wstać na chodniku, ponieważ wszystkie kaczątka miały kłopoty.

„Nie widziałem, jak samochód faktycznie go uderzył, wszystko, co pamiętam, to dźwięk, a potem przeleciał przez skrzyżowanie”.

READ  Podejrzany łowca nosorożców zostaje zabity w panice słoni w Republice Południowej Afryki
Jego ciotka Tracy powiedziała, że ​​niedawny akt dobroci Caseya był oznaką jego współczucia. kredyt: GoFundMe
Mężczyzna został rzekomo potrącony przez samochód przewożący 17-letnią dziewczynę na ruchliwym skrzyżowaniu w czwartek wieczorem. kredyt: NBC

Casey pracowała w Akademii Karty Marii Montessori w Rocklin, do której uczęszczali James i Sophie. Tracy potwierdził, że zaczął tam pracować kilka miesięcy temu, aby być bliżej swoich dzieci.

Napisała: „Uwielbiał pracować w szkole, ponieważ potrafił pozytywnie wpływać na inne dzieci”.

W e-mailu do rodzin swoich uczniów szkoła opisała Caseya jako „dobrego człowieka i wspaniałego ojca”.

William powiedział, że ostatni akt tego człowieka ilustruje jego dobry charakter.

„Chociaż tak naprawdę go w ogóle nie znałem, mogę powiedzieć, że był naprawdę wspaniałą osobą” – powiedział William.

„Był jedyną osobą, która wysiadła z samochodu i próbowała im pomóc, i był prawdopodobnie najmilszą osobą w całej okolicy. Nie fair”.

William widział, jak mężczyzna prowadził kaczątka rękoma, i chwilę później przypomniał sobie odgłos zderzenia. kredyt: NBC
Ten człowiek zasługuje na szacunek za swoją dobrą wolę, powiedział Judd i wrócił, by złożyć kwiaty i gumowe kaczki na miejscu zdarzenia. kredyt: NBC

Inny 12-letni świadek, Judd, chciał uhonorować Riverę, wracając na skrzyżowanie z kwiatami i gumowymi kaczkami.

„Musisz go uhonorować, ponieważ był naprawdę miły, a potem przydarzyło mu się coś strasznego” – powiedział Judd. „Był niesamowitą osobą” – powiedział Judd.

Jego ukochana z liceum walczy o powrót do zdrowia

Ukochany z liceum, jego żona Casey, Angel i dwójka dzieci starają się pogodzić ze stratą.

„Casey był najmilszym, najbardziej niesamowitym mężem i ojcem” – napisała Tracy. Nawet jego ostatni czyn na tym świecie był oznaką jego współczucia.

Jego rodzina była całym światem Casey.

Casey poznał Angel, miłość swojego życia, w wieku 17 lat, kiedy poszła do jego liceum jako studentka z wymiany z Hongkongu.

READ  Mieszkaniec Melbourne jest wśród osób, które utknęły na lotnisku w Dubaju po gwałtownych powodziach

Wkrótce zakochali się w sobie do szaleństwa i od 23 lat są nierozłącznymi partnerami.

„Rodzina próbuje dowiedzieć się, jak dojść do siebie i ruszyć dalej po tak strasznej stracie”.

Casey poznał swoją żonę Angel (z prawej strony) w liceum, zanim stali się nierozłączni i założyli razem kochającą się rodzinę. kredyt: GoFundMe
Angel, James i Sophie (drugi od lewej do prawej) byli całym światem Caseya, pisze jego ciotka Tracy na GoFundMe. kredyt: GoFundMe

Serwis GoFundMe poprosił o datki finansowe zamiast kwiatów i posiłków, aby wesprzeć Angel, Jamesa i Sophie.

Zebrano ponad 103 000 USD (155 000 AUD) z ponad 2000 darowizn, znacznie przekraczając pierwotny cel 30 000 USD (45 000 AUD).

– z NBC

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, dostosuj się .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Przewodnik po plikach cookie.